Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Store manager

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Vedoucí týmu / Team leader, Vedoucí obchodu
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jste zkušený lídr, kterého baví motivovat a vést lidi? Máte zkušenosti v oblasti maloobchodního prostředí a domluvíte se anglicky? Je pro Vás výzvou vést moderní prodejnu a podílet se na jejím zdokonalování? Pak se neváhejte přihlásit.

náplň práce

zodpovídat za organizaci práce na naší prodejně
vést tým prodejních konzultantů, podporovat jejich rozvoj a měřit jejich výkonnost
stanovovat plány a klíčové ukazatele výkonnosti s cílem dosáhnout stanovených prodejních cílů pro celý tým
poskytovat profesionální služby zákazníkům
zpracovávat nabídky a objednávky pro zákazníky v systému
odpovídat za dostupnost informačních materiálů pro zákazníky
odpovídat za organizaci školení, seminářů a akcí pro zákazníky

co vám nabídneme

bonusy a příplatky
slevy na firemní produkty
25 dní dovolené
příspěvek na stravování
bonus za doporučení nového kolegy
příspěvky na životní pojištění
příspěvky na penzijní připojištění
teambuildingy, večeře a další týmové akce

co od vás očekáváme

SŠ/VŠ vzdělání
min. 2 roky praxe na obdobné pozici
AJ na úrovni min. B2
práce s PC (MS Office)
zkušenosti s ERP (SAP) a CRM, výhodou
zkušenosti s vedením a motivací týmu
efektivní komunikace a organizace práce
zaměření na zákazníka a umění řešení požadavků

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ akce anglicky bonus bonusy cíle CRM den inzerát IT komunikace konzultant manager měření nabídka nabídka práce nabídky náplň práce nové obchodní odpověď Office otázky penzijní připojištění plán plat pojištění práce praxe prostředí příplatky připojištění příspěvek rozvoj řízení seminář stravování školení teambuilding ukazatele vedení výkon vzdělání zkušenosti životní pojištění cíl díl dovolené firemní informační kontakt materiál náplň obchod oblast oblasti organizace PC penzijní plány PR prodej prodejní příspěvky rok řešení služby systém tým ukazatel výběr výkonnost zákazník zkušenost životní