Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Test Engineer S Aj (55-65.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Příbor
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Bakalářské
Hrubá mzda 55.000 – 65.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte VŠ vzdělání v oboru ideálně elektro? Máte zkušenosti s testováním a certifikací výrobku? Domluvíte se anglicky? Výborně, tak mi pošlete Váš životopis!

Nadnárodní společnost hledá kolegu, kolegyni na pozici TEST ENGINEER S AJ (55-65.000 KČ)

Náplň práce:

  • Testování a certfikace výrobků
  • Spolupráce s kolegy z testovací laboratoře
  • Kooperace s externími certifikačními institucemi

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání v elektro nebo technickém směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenost se spoluprácí s mezinárodními certifikačními institucemi vítána
  • Ochota občasně cestovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Týden dovolené navíc
  • Prémie
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování v prostorách společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • lokalitu okres Nový Jičín

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát