Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Kurýr/ka České Budějovice

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita České Budějovice
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost. Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Sháníš adrenalinovou práci?
Zvládneš profesionálně obsluhovat privátní i firemní, často náročnou klientelu?

To jsi u nás vítán!

Hledáme nejlepší z nejlepších kurýrů pro své stabilní dopravce/partnery

Co Vás čeká:

  • Odpovědnost za zásilky
  • Doručení zásilek koncovým zákazníkům
  • Vyzvedávání zásilek
  • Komunikace se zákazníky, dispečery a zákaznickou podporou
  • Práce se skenerem a hotovostí

A co k tomu potřebujete:

  • Dobrou orientační schopnost
  • Spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Manuální zručnost
  • Týmovou spolupráci
  • Fyzickou zdatnost

Co Vám nabízíme:

  • Trvalou spolupráci
  • Snadný nástup a zaškolení, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti
  • Spolupráci s dynamicky se rozvíjejícím partnerem, který má na tomto trhu velké ambice

Přijďte se stát naším „vlajkonošem“ a obsadit místo „kurýra“ s osobním přístupem k zákazníkovi !

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát