Volné místo v: EVROPA realitní kancelář

Hledáme ředitele pro pobočku EVROPA real. kancelář OSTRAVA

Smluvní vztah práce na živnostenský list (na dobu neurčitou)
Lokalita Ostrava
Zadavatel EVROPA realitní kancelář (EVROPA services Czech s.r.o.)
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 50.000 – 150.000 Kč

O nás

EVROPA services Czech s.r.o.

S námi klient nekupuje dům či byt, ale najde svůj nový domov. Odvážné tvrzení? Přesvědčte se. EVROPA realitní kancelář je tu pro vás od roku 1998.

Zabýváme se prodejem i pronájmem bytů, domů či komerčních prostor, prodejem pozemků i developerských projektů převážně v České republice a na Slovensku. Svoje zkušenosti a znalosti předáváme dál našim kolegům jednotlivých franšízových poboček pod hlavičkou EVROPA realitní kancelář.

O nás

Jsme EVROPA realitní kancelář s více než 20 letou působností na realitním trhu v ČR..
Dobrá realitní kancelář je garantem solidního a úspěšného obchodu.

V Ostravě fungujeme již patnáctým rokem. Rozrůstáme se a potřebujeme s tím pomoci. Nestíháme :)

Náplň práce:

  • provoz kanceláře
  • vedení týmu makléřů
  • spolupráce s centrálou

Požadujeme

  • schopnost budovat a vést tým
  • dobře komunikovat a navazovat kontakt s lidmi
  • samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
  • organizační schopnosti
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • ŘP skupiny B
  • čistý TR.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • podíl z měsíčního obratu kanceláře ze všech podřízených makléřů
  • podíl na zisku společnosti
  • odměna formou provize za vlastní realizované realitní obchody
  • odborné vzdělání v oblasti realit
  • výhodný telefonní tarif i pro rodinu
  • příjemné pracovní prostředí

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát