Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ÚČETNÍ - MZDY (30-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Břeclav
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte vzdělání ekonomického směru a zkušenosti z pozice mzdové účetní? Práce s čísly je pro Vás zábavou? Zašlete mi Váš životopis!

Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá novou kolegyni na pozici:

ÚČETNÍ – MZDY (30–40.000 Kč)

Pracovní náplň:

  • Zpracování mzdové agendy zaměstnanců
  • Spravování agendy daní, odvodů pojistného
  • Komunikace se zaměstnanci
  • Komunikace s potřebnými státními institucemi

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví
  • Znalost anglického jazyka – výhodou
  • Orientace v pracovněprávních a mzdových předpisech

Nabízíme:

  • Měsíční prémie, ihned od nástupu
  • Dovolená navíc
  • Dotovaná strava na pracovišti
  • Příspěvek na životní pojištění.
  • Příspěvek na kulturu, sport, fitness
  • Místo výkonu práce: Břeclav

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Hodonín
  • Montpetrol, spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Třinec
  • Bunkr, o.p.s.
Zveřejněno: 10. prosince
  • Bystřice, Benešov
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Odbory - proč a jak je založit

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

auto Břeclav dovolená ekonom IT komunikace měření mezinárodní místo mzdy náplň práce pojištění pozice práce pracovní příspěvek společnost sport účetní výkon vzdělání zaměstnanců zkušenosti znalost životní pojištění životopis agendy anglické jazyk měsíční místo výkonu práce mzdové mzdový na pracovišti náplň národní navíc oblast oblasti odvod PR pracovněprávní pracovní náplň právní prémie předpis účetnictví zaměstnanci zkušenost životní