Hledáme lidem práci Manpower

Techniku elektro výroby, kde jsi? - Vhodné i pro absolventy

Lokalita Stříbro
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, který je špičkou ve svém oboru, hledáme člověka, který bude řešit technické problémy ve výrobě a analyzovat možné příčiny závad společně s navrhnováním přístrojů pro výrobu.

Popis pozice:

  • Řešení technických problémů ve výrobě
  • Analýza příčin závad s navrhováním následné nápravy a opatření
  • Navrhování zkušebních přístrojů pro výrobu
  • Opravy elektrických strojů, přípravku, testerl atd.
  • Aktivní účast na změnách ve výrobní dokumentaci
  • Evidence výrobní dokumentace
  • Zlepšování výrobních procesů
  • Komunikace s kolegy i v zahraničí

Profil kandidáta:

  • Vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou velkou výhodou
  • Zkušenosti s elektrickými zkouškami a testery jsou velkou výhodou
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ je podmínkou
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • Znalost kreslení v programu AutoCAD

Nabízíme:

  • Mzda 35.000 - 40.000Kč na základě zkušeností
  • Nadstandardní příplatky v případě přesčasů
  • Po zapracování 25 dnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Podpora dalšího vzdělávání
  • Vítamínové balíčky
  • Odměny za doporučení nového zaměstnance
  • Zaměstnanecké benefity jako výhodné tarify atd.
  • Jisté místo ve stabilní a moderní společnosti

  • Třinec
  • Bunkr, o.p.s.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. prosince
  • Bystřice, Benešov
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Kyjov, Hodonín
  • FKT brothers, spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Golčův Jeníkov
  • HOUFEK a.s.
  • 19 000 – 21 000 Kč
  • Havlíčkův Brod
  • Amylon, a.s.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Liberec
  • Střední škola Kateřinky - Liberec, s.r…
  • Klatovy
  • ADOW s.r.o.
  • od 16 100 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná, Rokycany

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Trainee program – první práce pro absolventy

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

absolvent AJ analýza auto benefit benefity Bor den dokumentace elektro evidence hledám HR IT kandidát komunikace měření místo mzda náplň práce NDA nová nové odměny Office plat podpora pozice práce přesčas příplatky příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravování tarif tarify technik v zahraničí vhodné výrobní dokumentace vzdělání vzdělávání zahraničí zaměstnanec zkouška zkušenosti znalost CAD dar dokument dovolené elektrický náplň obor opravy PR problém proces procesů profi program případ standard stroj technické technický test uživatel výrobní výroby zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušební zkušenost