Hledáme lidem práci Manpower

Automation Tester - Zajímavé projekty ve stabilní společnosti

Lokalita Kladno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, úspěšnou českou společnost s tržbami až 1 miliarda Kč ročně, působícího na trhu bezpečnostních systémů již třicátým rokem, hledáme nového kolegu na pozici Automation Tester, který by rozšířil nynější 6-ti členný tým.

Popis pozice:

  • Spolupráce na zadání / akceptačních kritériích
  • Podílení se na tvorbě Testovací strategie
  • Tvorba skriptů pro automatické testování
  • Návrh testovací infrastruktury
  • Výběr nástrojů pro naplnění testovací strategie

Profil kandidáta:

  • Praxe v oblasti testování SW
  • Základní znalosti programování pro tvorbu skriptů, popř. automatizačních frameworků
  • Základy SQL, Linux
  • Chuť podílet se na budování kompetencí v nově nasměrovaném kolektivu
  • Výhodou: Znalost Specflow/Selenium/Postman

Nabízíme:

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené; Sick days
  • Měsíční odměny
  • Vzdělávací plán; Výuka AJ na pracovišti
  • Služební Notebook
  • Stravenky; Cafeterie; Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance
  • Výhodné před-schválené úvěry
  • Výhodné tarify telefonního operátora
  • Sleva na nákup nového vozu Škoda

  • Třinec
  • Bunkr, o.p.s.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. prosince
  • Bystřice, Benešov
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Kyjov, Hodonín
  • FKT brothers, spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Golčův Jeníkov
  • HOUFEK a.s.
  • 19 000 – 21 000 Kč
  • Havlíčkův Brod
  • Amylon, a.s.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Liberec
  • Střední škola Kateřinky - Liberec, s.r…
  • Klatovy
  • ADOW s.r.o.
  • od 16 100 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Klecany, Praha

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ akce auto bezpečnost EU hledám IT kandidát Luže na dobu neurčitou náplň práce nové odměny odpovědnost operátor pec penzijní připojištění plán plnění pojištění pojištění odpovědnosti pojištění odpovědnosti zaměstnance pozice práce pracovní pracovní smlouva praxe připojištění příspěvek sick day služební smlouva společnost společnosti spolupráce sport stabilní strategie stravenky tarif tarify telefon znalost znalosti automat cafeterie člen díl dovolené karta kolektiv měsíční na dobu na pracovišti náplň nástroj oblast oblasti penzijní PR profi program projekt rok stroj systém test trh tvorba tým úvěry výběr