Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Elektromechanik Se Šestkou (30 - 40.000 Kč)

Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace, Dělník / Dělnice, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Elektrikář / Elektrikářka
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jsi vyučený elektrikář a máš za sebou nějakou praxi? Máš vyhlášku 50 s §6? Dokážeš opravit výrobní stroj? Nevadí ti dvousměnný provoz? Tak pošli svůj životopis a získej super práci!

Společnost zabývající se výrobou kovových dílů hledá:

ELEKTROMECHANIK SE ŠESTKOU (30 - 40.000 KČ)

Náplň práce:

* údržba strojních zařízení po elektrické stránce
* akutní opravy strojních zařízení
* práce s elektro dokumentací
* komunikace s kolegy napříč výrobou
* práce na elektroinstalacích

Co od Vás očekáváme:

* SOU vzdělání v oboru elektro
* alespoň rok praxe ve výrobní společnosti
* vyhláška 50/1978 sb. §6
* ochota pracovat na 2 směny
* samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

* týden dovolené navíc
* bonusy a prémie
* závodní stravování a kantýna
* příspěvek na penzijní pojištění

* lokalitu Brno

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
včerejší
  • Brno
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. dubna
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, O2 Czech Republic a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Personal fabric - agentura práce, a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Česká pošta, s.p., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Novitim s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Větrník, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., AMNproTrade s.r.o., HANYA corporation s.r.o., Lead - HR Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automontážník / Automontážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Technik / technička bezpečnostních služeb, Technik / technička BOZP, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ bonus bonusy Bor Brno den elektrikář elektro elektromechanik IT komunikace Most náplň práce pojištění práce praxe příspěvek řízení samostatnost směny SOU společnost společnosti STK stravování týden týden dovolené navíc Týn vzdělání životopis díl dokument dovolené elektrické kov náplň navíc obor opravy penzijní penzijní pojištění PR prémie rok stroj údržba výrobní závod