Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

PODPORA EVENTOVÝCH AKCÍ Praha (35-40.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha  Strašnice, Praha
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč
Kontakt Barbora Štěpánová, zobrazit tel. číslo

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenosti s podporou marketingového oddělení a eventových akcí? Domluvíte se anglicky např. při komunikaci se zahraničními dodavateli a pořadateli veletrhů?

Pak hledáme právě Vás!

Technologická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

* podpora při přípravě eventových akcí pro firemní zaměstnance
* podpora při přípravě eventů pro obchodní partnery
* rozesílání pozvánek na eventové akce (jak pro zaměstnance, tak pro obchodní partnery)
* plánování a hlídání budgetu na jednotlivé akce
* podpora při plánování českých i zahraničních veletrhů
* komunikace s organizátory českých i zahraničních veletrhů
* zajištění letenek a ubytování pro manažery společnosti na zahraničních veletrzích