Volné místo ve firmě ESB Rozvaděče, a.s.

Technolog

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma ESB Rozvaděče, a.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 34.000 Kč
Kontakt Martina Heliová, zobrazit tel. číslo

O nás

ESB Rozvaděče, a.s.

Naše společnost zajišťuje dodávky rozváděčů nízkého napětí a zámečnických komponent pro elektromontážní firmy v tuzemsku i zahraničí, a to se šetrným přístupem k životnímu prostředí. Chceme se stát dominantními na domácím trhu a zapojit se do spolupráce s předními světovými koncerny energetického strojírenství a stát se jejich vyhledávaným partnerem. Výrobky, služby a činnosti jsou vyjádřením kvality práce celé společnosti. Kvalita zaměstnanců rozhoduje o tom, jak úspěšná bude celá společnost.

Náplň práce:

Máte technické (strojírenské) vzdělání a pracujete aktivně s výkresovou dokumentací?
Baví Vás hledat nová řešení? Konstrukční software Vám nedělá problém?
Potom chceme právě Vás!

Běžná náplň pracovního dne:

  • tvorba a návrh výrobních postupů podle výkresů a požadavků zákazníka
  • zajištění technické podpory výroby včetně technologických změn
  • optimalizace výrobních procesů
  • konzultace ve výrobě a řešení vzniklých problémů
  • tvorba cenových kalkulací (podpora oddělení obchodu)
  • spoluúčast na zvyšování kvality a snižování nákladů
  • práce v týmu

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • základní znalost AJ nebo NJ výhodou – schopnost číst výkresy a technické požadavky
  • práce na PC – uživatelská MS Office 365
  • znalost konstrukčního softwaru SolidWorks výhodou
  • znalost programovacího systému TruTops Boost výhodou
  • komunikativnost - schopnost se domluvit a najít řešení
  • ochotu učit se a rozvíjet se

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na HPP ve stabilní české společnosti
  • příjemný kolektiv s místem práce v Brně
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost čerpání příspěvku na dovolenou, sport, kulturu nebo zdravotní péči
  • příspěvek na stravování
  • vánoční odměny
  • vzdělávání
  • zvýhodněný mobilní tarif

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát