NÁKUPČÍ S TECHNICKÝM BACKROUNDEM (OD 35000 Kč)

Pracovní poměr práce na plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ústí nad Orlicí
Firma AC Jobs, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 43.000 Kč

O nás

Máte zkušenosti z nákupu a rád/a byste se v tomto oboru zdokonalil/a? Jste technicky zdatný/á a ovládáte trochu i angličtinu? Pokud ano, zašlete mi svůj životopis a ozvu se Vám zpět. Na oddělení nákupu hledáme technicky zdatného NÁKUPČÍHO!

Náplň práce:

* nakupování, nakupování a zase nakupování náhradních dílů
* vedení příslušné dokumentace (objednávky, atd)
* práce s výkresovou dokumentací – nutná orientace
* komunikace s dodavateli a napříč firmou

Co od Vás očekáváme:

* min SŠ technický obor
* technicky zdatný člověk
* praxe na podobné pozici v nákupu min 1 rok
* výborná orientace ve výkresové dokumentaci
* AJ – stačí úroveň B1 (budete psát a občas telefonovat, musíte si umět přečíst email, žádné prezentování nebo dlouhé cally od toho mají strategického nákupčího)
* znalost práce s PC, výhodou znalost IS SAP
* juniorštější pozice

Co Vám můžeme nabídnout:

* mzda dle vašich dosavadních zkušeností
* 25 dní volna
* práce v oblasti nákupu – pružná pracovní doba (lze i zkrácený úvazek)
* osobnostní bonusy (docházkový, výkonnostní, a další)
* různé odměny
* propracovaný adaptační systém
* příplatek na penzijko, stravování
* dny volna nad rámec ZP
* různá odborná školení
* kariérní postup
* místo výkonu Ústecko

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát