Volné místo ve firmě ACETEX s.r.o.

Skladník / Koordinátor | Brno

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 21. 2. 2022)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma ACETEX s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 38.000 Kč

O nás

ACETEX s.r.o.

Věříme v zelenější budoucnost, preferujeme kvalitu před kvantitou a zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi. Našim zákazníkům dodáváme fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. Hledáme nové spolehlivé kolegy.

O nás

Hledáme nového kolegu na pozici Skladník – Koordinátor do společnosti ACETEX s.r.o zabývající se instalacemi fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel.

Pracoviště: Plynárenská, Brno-střed-Zábrdovice

Náplň práce:

Příjem a výdej materiálu, zboží ze skladu, kontrola stavu zásob a zpracování výkazů pro objednávku, práce s vysokozdvižný vozíkem, komunikace s dopravcem a teamem montážníků, práce s programem pro skladové hospodářství (výdejky, příjemky).

Co od Vás očekáváme:

  • Čistý trestní rejstřík
  • Česky jazyk slovem i písmem.
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B a velkou výhodou C
  • Opravení pro práci s vysokozdvižný vozíkem
  • Manuální zručnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek a systematičnost
  • Základní práce na PC (každodenní práce s program MoneyS3, Mailová komunikace)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Pracovní růst na různé technické pozice ve společnosti
  • Výborné platové podmínky a mladý kolektiv lidí
  • Kompletní vybavení pro práci
  • Firemní benefity – Multisport
  • Zázemí s občerstvením
  • Jistota práce a stabilní zázemí české společnosti

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště