Kuchař / kuchařka

Pracovní poměr práce na plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Praha  Malá Strana, Praha
Firma RUBIKON spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

Servis v zavedené restauraci s novým konceptem a ambiciózním týmem.
Hledáme týmového hráče do zkušeného mezinárodního kolektivu s chutí učit se novým postupům.

www.prazskyvinohrad.cz

www.villarichter.cz

Náplň práce:

  •  Příprava studená i teplá kuchyně
  • Kompletovaní objednávek
  • Podílení se na tvorbě nových jídel
  • Péče o čistotu v kuchyni

Co od Vás očekáváme:

  • jsi týmový hráč
  • rád vaříš a zdokonaluješ se v oboru
  • vážíš si kvalitních surovin a umíš s nimi pracovat
  • jsi spolehlivý a nebojíš se nových výzev
  • umíš zajistit skvělý zážitek pro hosty
  • jsi kreativní a rád tvoříš i vlastní recepty

Co Vám můžeme nabídnout:

Práci na hlavní pracovní poměr, IČO, nebo brigádně

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát