Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

AVIONIK - KONSTRUKTÉR Praha-východ (40-60.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Kralupy nad Vltavou
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč
Kontakt Barbora Štěpánová, zobrazit tel. číslo

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Je letectví oblastí, která vás zajímá? Jste elektrotechnicky vzdělaný a máte zkušenosti s konstrukcí elektronických systémů v letadlech? Přečíst si technickou dokumentaci v angličtině pro vás není problém?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

AVIONIK Praha-východ (40-60.000 Kč)

Náplň práce:

* konstrukce elektronických systémů
* tvorba výkresové dokumentace a elektro schémat
* testování funkčnosti elektrotechnických systémů a zařízení
* zodpovědnost za technickou kvalitu a dokumentaci

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
* víceletou praxi na obdobné pozici
* AJ na mírně pokročilé úrovni (práce s technickou dokumentací)
* vyhlášku 50/1978 Sb. min. §6
* orientaci v oblasti HW
* zájem o letectví a elektrotechniku

Co Vám můžeme nabídnout:

* týden dovolené navíc
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* zajímavou, nestereotypní práci
* práci v týmu odborníků ve svém oboru

* termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
* místo výkonu práce: Praha-východ

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát