Volné místo ve firmě Jobs Contact Personal, s.r.o.

Umíte vyvíjet v C#? Zkuste to u nás! (Praha, až 120,000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha
Firma Jobs Contact Personal, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka
Min. vzdělání Bakalářské
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 60.000 – 120.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jsme personální agentura Jobs Contact a denně nabízíme desítky nových pracovních nabídek.

Hledáte nyní zázemí stabilní firmy, která má ambiciózní vývojové cíle a má nyní perspektivní projekty minimálně na 5 let dopředu?
Nechcete se obávat, jestli příští rok bude projekt ještě existovat?
To Vám můžeme nabídnout.
Hledáme nové kolegy a kolegyně do našich měnších vývojových týmů.
Nabízíme HPP, smlouvu na dobu neurčitou, možnost Home Office.

Náplň práce:

* Vývoj SW a systémů do různých oblastí - energetika, doprava, plynárenství
* Můžete si vybrat z našich nových projektů
* Spolupráce v týmu (vývojáři - testeři - architekti)
* Pracujeme v menších týmech cca 8 lidí
* Možnost se zapojit i do mezinárodních projektů

Co od Vás očekáváme:

* Vzdělání v oboru IT (alespoň bakalářské)
* Praxe s C#, .NET, ASP.NET, .NET Core
* Zkušenost databázemi - MS SQL, znalost SQL na dobré úrovni
* Přehled o MS Azure, Docker, Kubernetes
* Případně znalost Entity Frameworku, GITu, JIRA

Co Vám můžeme nabídnout:

* Zázemí silné, stabilní společnosti
* 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, podpora HO
* Stravenky
* Neformální prostředí, pružné řízení týmů
* Firemní akce
* Příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění a penzijní připojištění
* Podporující kolektiv IT pracovníků
* Nástup ihned nebo dohodou

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 26. dubna
  • Nové Město, Praha
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí
  • 27 250 – 40 740 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Firemní školka
  • Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:

Compact - Service s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Eyeball s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, SULCO Automotive Group, s.r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 8 - Čimice, Praha 4 - Krč, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

akce architekt architekti Bor cíle data doba energetik EU flexibilní hledám home office IT mezinárodní možnost na dobu neurčitou náplň práce nové Office penzijní připojištění podpora pojištění práce pracovní pracovní doba pracovník Praha praxe prostředí připojištění řízení společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky vzdělání zaměstnavatel znalost životní pojištění cíl databáze dohodou doprava dovolené firemní firmy kolegyně kolektiv na dobu náplň národní oblast obor oprava penzijní PR projekt pružné případ příspěvky rok systém test tým vývojář zkušenost životní