Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Technik údržby/zlepšovania, flexibilná pracovná doba

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 36.000 – 41.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovného kolegu/ni na pozícii Technika údržby a zlepšovania. Ak si technicky orietovaný /á, láka ťa zlepšovanie postupov a máš nápady na inovácie, tak nám pošli svoj životopis. Na oplátku ti môžeme ponúknuť rozmanitú prácu s flexibilnou pracovnou dobou, 2 dni dovolenky navyše, 13. plat a mnoho ďalšieho.

  • Preventívna údržba zariadení a systémov
  • Vypracovanie a zavedenie postupu údržby
  • Plánovanie opráv a návrhy na zlepšenie
  • Navrhovanie nových prípravkov a zariadení
  • Vedenie inventárnych záznamov o vybavení a zásobách
  • Analýza a interpretácia technických postupov, schém, plánov, servisných príručiek a pracovných pokynov pre údržbárske práce.

Nabízíme:

  • Motivujúce mzdové ohodnotenie
  • flexibilná prac. doba
  • Zamestnanecká autobusová doprava
  • Ročné bonusy
  • 13. plat
  • Náborový príspevok 500 €
  • Náborová prémia za odporúčanie kandidáta 1500 €
  • Príspevok na DDS
  • Firemné akcie (športové dni)
  • Multisport karta
  • Finančná odmena za senioritu
  • Stravné lístky
  • 2 dni dovolenky nad rámec ZP
  • Príspevok na čistenie pracovného oblečenia
  • Bezplatné školenie v rámci náplne práce (VZV, žeriavnický a viazačský preukaz, zvyšovanie elektrotechnickej spôsobilosti §21, §22, §23)
  • Finančný príspevok na vzdelanie – anglický jazykový kurz
  • Príplatky nad rámec ZP v prípade nadčasov
  • Možnosť servisných služobných ciest

Požadujeme:

  • Základná znalosť programov CAD a EPLAN
  • Orientácia v technických výkresoch
  • Logické myslenie
  • Schopnosť komunikovať v angličtine

  • Kynšperk nad Ohří
  • Kynšperský pivovar s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. října
  • Brno
  • Domov pro seniory Koniklecová,…
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Brno
  • MONIT plus, s.r.o.
  • 15 200 – 16 200 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

analýza auto bonus bonusy Bor den doba elektro EU event IT kandidát kurz nábor náplň práce nová plán plat postup práce sport STK stravné technik životopis anglický anglický jazyk bezplatné CAD doprava jazyk karta kov mzdové náborová náborový náplň oprava PR program rámec servis systém technický technika údržba vybavení záznam