Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Service Coordinator

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Česká Třebová
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Elektrotechnika a telekomunikace
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2), Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou
Kontakt Pavla Dočkalová, zobrazit tel. číslo

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Toto je velká profesní šance, pro opravdového nadšence do lokomotiv!

Chcete pracovat na unikátních projektech a spolupracovat s jedničkou
na evropském trhu?

Řešíme technické výzvy v oblasti vývoje, konstrukce a oživení komplexních
strojů pro železnici. Přidejte se k nám :)

Vaše náplň práce:

  • podíl na nastavování a spravování servisních procesů
  • spolupráce na plánování a dodržování rozpočtu oddělení servisu
  • spolupráce na plánování a koordinaci servisních kapacit a aktivit jednotlivých
  • servisních středisek v ČR i zahraničí
  • podíl na fungování servisního skladu
  • vedení administrativy oddělení servisu
  • odpovědnost za vznik a za správnost jednotlivých definovaných reportů servisního oddělení
  • dodržování postupů, stanovených v rámci systému řízení údržby kolejových
  • vozidel (ECM), dle nařízení EU 2019/779

Očekáváme od Vás:

  • předchozí praxi ve výrobní strojírenské firmě
  • minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • pokročilou znalost AJ pro denní komunikaci
  • ŘP sk. B
  • pokročilou znalost práce v MS Excel
  • zkušenost s vedením kolektivu
  • zkušenost z drážního prostředí – výhodou, nikoliv podmínkou

Pracovní podmínky a benefity:

  • HPP 1/1 úvazek a dlouhodobá spolupráce
  • flexibilní pracovní doba
  • motivující firemní kultura
  • perspektiva profesního růstu
  • motivující ohodnocení + 13. plat
  • benefitní karta Edenred
  • příspěvek na stravování/stravenky
  • 26 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění/ ŽP
  • vzdělávání a odborné kurzy zdarma

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

AJ benefit benefity Bor ČR den doba dodržování EU flexibilní hodnocení HR IT kultura kurz kurzy náplň práce nová odpovědnost ohodnocení OZP penzijní připojištění plán plánování plat podmínky pojištění postup práce pracovní pracovní doba pracovní podmínky prostředí připojištění příspěvek růst řízení sklad spolupráce stravenky stravování úvazek vedení vzdělání vzdělávání zahraničí zdarma znalost dar díl dovolené firemní karta kolektiv náplň nařízení oblast oblasti odbor odborné oddělení penzijní PR proces procesů profesní projekt report servis stav stroj systém technické trh výrobní zkušenost