Hledáme lidem práci Manpower

Service Desk Analyst with French

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you looking for the new job opportunity at the beginning of the New Year! APPLY, you can start immediately! You can email me for more information or click the button.

Popis pozice:

As an IT Service Desk Analyst, you will be a part of an applications support team. The opportunity of supporting various geographical locations around the globe will give you a chance to become an IT expert with an international background.

Specs

Paid holiday

YES

IČO

NO

Part-time

NO

Medical Care

YES, Private medical care with English speaking personnel

Flexible working hours

YES

Travel involved

NO

Profil kandidáta:

What do you need to know?

☑️English (B2 level required)

☑️French (C1 level)

☑️Be interested in IT field

Nabízíme:

✔️The opportunity to work in a multicultural company

✔️Stable employment and high standards of work

✔️Competitive salary with attractive social fund and benefits

✔️Career development within global structure

✔️Friendly and dynamic work environment

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
včerejší
  • Praha
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Brno
  • Heidelberg Materials Digital Hub Brno,…
  • od 39 930 Kč
Zveřejněno: 18. června
  • Plzeň
  • Safran Cabin CZ s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. května
  • Lanškroun
  • ZAPO Lanškroun s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Havířov
  • Autoslužby JANOUŠEK s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Sezimovo Ústí
  • ELVL s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Planá nad Lužnicí
  • ALVARAK GROUP a.s.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Votice
  • NVision Czech Republic a.s.
  • 14 600 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Teplice
  • Filip Tenopír
  • 19 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 27. ledna

Česká spořitelna, a.s., Eyeball s.r.o., Globus ČR, v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí, mBlue Czech, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Adaptine s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Věra Pietrasová, Drafted.gg s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Ředitelství silnic a dálnic s. p., SmartResearch s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Compact - Service s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 4 - Krč, Praha 1 - Nové Město, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Veleslavín, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Čimice

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

benefit email IT job kandidát náplň práce NDA pec pozice práce dar náplň PR profi standard