Hledáme lidem práci Manpower

Business Unit Manager - farmacie

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Zdravotnictví, farmacie a sociální služby

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro světového lídra v medicínských technologiích a službách hledáme zkušené kandidáty z oblasti přístrojové medicíny na pozici Business Unit Manager s působením ve 3 zemích (CZ, SK, HU)

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za řízení obchodních a marketingových aktivit s ohledem na plnění plánů a KPI´s v regionu (CZ, SK, HU)
  • Implementovat regionální cíle a strategie do jednotlivých zemí a jejích plánů
  • Neustále optimalizovat a zlepšovat návratnost investic do prodeje a marketingu
  • Vedení a koučování týmu
  • Rozvoj a navazování vztahů s KOL

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání
  • Min 3 – 5 let zkušeností s pozicí Business Unit Manager - přístrojová divize
  • Zkušenosti s vedením týmu, manažerů
  • Plynnou znalost AJ
  • Schopnost vést, motivovat tým
  • Zkušenost a silné zaměření na obchod, marketing ve farmacii
  • Ochota cestovat v zahraničí (v rámci regionu CZ, SK, HU)

Nabízíme:

  • Spolupráci s lídrem ve vývoji medicínských technologií
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Služební notebook, telefon, automobil
  • Další benefity

  • Praha
  • Etimos Human s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
včerejší
  • Kobylisy, Praha
  • Gerontologické centrum
  • 15 000 – 16 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Smíchov, Praha
  • Centrum sociální a ošetřovatelské…
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Stodůlky, Praha
  • Domov třetího věku s.r.o.
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Nové Město, Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
  • Praha
  • Centrum sociálních služeb Praha 2
  • 27 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Praha
    Benefity:
Zveřejněno: 22. dubna
  • Šternberk
  • EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.
  • 60 530 – 68 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 27. dubna
  • Ratíškovice
  • T Machinery a.s.
  • 40 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • Karlín, Praha
  • Geewa a.s.
  • od 38 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Brno-město
  • AVES PLUS, spol. s r.o.
  • 50 000 – 59 999 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Lanškroun
  • ZAPO Lanškroun s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Havířov
  • Autoslužby JANOUŠEK s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Sezimovo Ústí
  • ELVL s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Planá nad Lužnicí
  • ALVARAK GROUP a.s.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Třinec
  • Mateřská škola, Třinec, Nerudova 313,…
  • 23 590 – 29 970 Kč
  • Votice
  • NVision Czech Republic a.s.
  • 14 600 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna

Sociální služby Běchovice, z.ú., BonumFinem a.s., Probační a mediační služba, Grau, Kovandová & Partners s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Městská poliklinika Praha, Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace, Městská část Praha 8, Etimos Human s.r.o., Občanské sdružení Melius, z.s., RECRUITMENT FACTORY s.r.o., Petra Janalíková, Centrum sociálních služeb Praha 2, Randstad HR Solutions s.r.o., TeamPrevent-Santé, s.r.o., Gerontologické centrum, MIKUPEX TRADE s.r.o., Dětské centrum Paprsek, safemed medical devices s.r.o., Ústav sociálních služeb v Praze 4, příspěvková organizace, Grafton Recruitment s.r.o., Domov třetího věku s.r.o., Amazing Medical, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, AKESO holding a.s., MALVÍNA - umělecká mateřská škola s.r.o., open recruitment s.r.o., KVALIDENT s.r.o., Národní ústav pro autismus, z.ú., Domov pro seniory Dobřichovice, ARIES, a.s., JISTU recruitment s.r.o., NADĚJE, Personal integrity s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, EUC a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Oční optik / optička, Dentální hygienik / hygienička, Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka, Laborant / Laborantka, Lékař / Lékařka, Psycholog / Psycholožka, Masér / Masérka, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sanitář / Sanitářka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Vychovatel / Vychovatelka, Záchranář / Záchranářka, Zdravotní bratr / sestra, Zdravotní asistent / asistentka, Zdravotní instrumentář / instrumentářka, Personální manažer / manažerka, Pedagogický asistent / asistentka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Kurátor / Kurátorka, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Vedoucí pracovník / pracovnice, Právní specialista / specialistka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektrikář / Elektrikářka, Praktická sestra, Všeobecná sestra, Pracovník / pracovnice v sociálních službách, Servisní technik / technička

Praha 9 - Běchovice, Praha 10 - Vršovice, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Smíchov, Praha 8 - Libeň, Praha 2 - Vinohrady, Praha 8 - Kobylisy, Praha 9 - Satalice, Praha 4 - Lhotka, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Radlice, Praha 8 - Karlín, Praha 5 - Zbraslav, Praha 10 - Záběhlice, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Kamýk, Praha 4 - Braník

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ auto automobil benefit benefity business cíle den EU farma hledám hodnocení HR IT kandidát koučování Luže manager manažer marketing měření mobil náplň práce obchodní odpovědnost ohodnocení plán plnění pozice práce rozvoj řízení služební strategie telefon v zahraničí vedení vzdělání zahraničí zkušenosti znalost cíl finanční kouč náplň obchod oblast oblasti PR prodej profi region schopnost stroj technolog tým vztah zkušenost