Pracovník na informace (České Budějovice)

České Budějovice
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Globus ČR, v.o.s. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

PRACUJTE TAM, KDE dáváme rovné příležitosti všem, bez předsudků.
Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.
Hodili by se nám
Pracovníci na naše informace, kteří mají úsměv vždy na tváři :).
Co vás čeká
Vyřizování reklamací našich zákazníků a registrování zákazníků do programu Globus Bonus.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkendy nad rámec zákona
  • stravenky
  • 10 % zaměstnanecká sleva na vše
  • čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

SOLITAIRE, spol. s r.o. | SOLITAIRE, spol. s r.o. | České Budějovice 3, České Budějovice České Budějovice 3, České…
  • 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. srpna
SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. | SIMACEK FACILITY CZ, spol. s… | České Budějovice České Budějovice
  • od 65 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. listopadu
SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. | SIMACEK FACILITY CZ, spol. s… | České Budějovice České Budějovice
  • od 65 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. prosince
SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. | SIMACEK FACILITY CZ, spol. s… | České Budějovice České Budějovice
  • od 65 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. února
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Bruntál Bruntál
  • 17 000 – 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. března
NVision Czech Republic a.s. | NVision Czech Republic a.s. | Votice Votice
  • 14 600 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. ledna
COMPOSITE COMPONENTS a.s. | COMPOSITE COMPONENTS a.s. | Choceň Choceň
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. ledna
ZAPO Lanškroun s.r.o. | ZAPO Lanškroun s.r.o. | Lanškroun Lanškroun
  • od 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. ledna
ZETRADE s.r.o. | ZETRADE s.r.o. | Břeclav Břeclav
  • 5 000 – 10 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. února
Filip Tenopír | Filip Tenopír | Teplice Teplice
  • 19 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. ledna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Globus ČR, v.o.s., Manuvia Job s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Advantage Consulting, s.r.o., Möbelix, Česká pošta, s.p., Albert Česká republika, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., SOLITAIRE, spol. s r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., A 11 s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., B2Call s.r.o., Allegro Retail a.s., FAnn Retail, a.s., Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Tesco Stores ČR a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, B2M.CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, Celá ČR, Hluboká nad Vltavou, Hrdějovice, České Budějovice 3, České Budějovice, České Budějovice 6, České Budějovice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

na dobu neurčitou