Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Juniorní Účetní - Rodinná Atmosféra

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha   Zobrazit na mapě
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Účetní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy, luxusní vily a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i Divize zakládání staveb, Divize hliníkové fasády a Divize monolity. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví!

Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu projektů hledáme kolegu/kolegyni na pozici junior účetní

  • Baví vás práce s čísly a fakturami?
  • Chcete rozvinout své stávající zkušenosti?
  • Jste spolehlivý, pečlivý typ?
  • Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění?

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech! Znalost stavebního prostředí není nutná.

Náplň práce:

  • Zpracování došlých dokladů a práce s programem na vytěžování přijatých faktur
  • Práce v účetním programu Helios – postupné zaškolení a předání části účetní agendy
  • Spolupráce s kolegy v rámci účetního oddělení
  • Komunikace s ostatními odděleními ve společnosti při řešení operativních úkolů
  • Rozvoj v oblasti finančního účetnictví v souladu s daňovými předpisy

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nejlépe ekonomického směru
  • Praxe v oboru výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup k řešení problémů
  • Ochota se učit nové věci
  • Týmovost
  • Dobrá znalost MS office (především excel)
  • Znalost programu Helios (nebo jiného účetního systému) výhodou, případně zaučíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Férový přístup - co slíbíme, to plníme
  • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce
  • Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
  • Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy
  • Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví
  • Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
  • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
  • Zajímavé benefity
  • Místo výkonu práce v Praze na centrále (u metra Želivského)

Více informací o DALŠÍCH OTEVŘENÝCH POZICÍCH, o společnosti a o aktuálních projektech naleznete na www.hinton.cz a na kariérním webu www.stavetnasbavi.cz

Pokud Vás tato práce zaujala, pak se těšíme na Váš životopis! Můžete jej poslat přes kontaktní formulář níže, případně kontaktujte přímo HR manažerku Lenku Novotnou na čísle zobrazit tel. číslo nebo  na e-mailu Odpovědět na inzerát a zeptejte se na vše, co vás zajímá!

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

absolvent administrativní AJ aktuální bankovní benefit benefity Bor CV česká daň den ekonom e-mail firma formulář hledám hodnocení HR iOS IT komunikace manažer místo Most možnost náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení otázky pečlivost peníze plat postup práce pracovní praxe prostředí rozvoj růst řízení samostatnost sklad SOU společnost společnosti spolupráce stabilní školení trendy účetní výkon vzdělávání zdraví zkušenosti znalost životopis agendy atmosféra české člen daňový díl finanční generál kariérní kolektiv kontakt kov kvalitní místo výkonu práce náplň oblast oblasti obor odbor oddělení osobní osobnost Ostatní PR problém program projekt přátelské předání předpis případ přístup rodinná atmosféra řešení řešení problémů součást stav stavební systém trend trh tým účetnictví úkol výrobní výše zaměstnanci zkušenost