Volné místo v: HalfPrice

Asistent/ka prodeje HalfPrice - Václavské náměstí, 20 - 30h

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Praha  Václavské náměstí 823/33, Nové Město, Praha, 110 00
Zadavatel HalfPrice (CCC Czech, s.r.o.)
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 16.500 – 24.750 Kč

O nás

CCC Czech, s.r.o.

HalfPrice patří do skupiny CCC a vedle České republiky působí také v Polsku, Rakousku, Maďarsku a na konci roku se objeví v Chorvatsku. V Polsku značka debutovala letos v květnu a dosud na tamním trhu otevřela 27 prodejen. Do Rakouska a Maďarska HalfPrice expandovala v srpnu. Ve velmi krátké době si získala mnoho příznivců, což také potvrzuje rychlá expanze a rychlost otevírání nových prodejen.

O nás

HalfPrice - skvělé značky & skvělí lidé!

HalfPrice je moderní koncept prodejen v segmentu off-price (spadající do skupiny CCC GROUP).

Nabízí širokou škálou populárních světových značek napříč mnoha produkty, včetně oblečení, obuvi, doplňků, sportovního vybavení, hraček a doplňků do domácnosti.

Za poslední dva roky jsme otevřeli více než 120 prodejen, zaměstnáváme 3500 #SkvělýchLidí. Prodejny máme ve více než 11 evropských zemích (Česká republika, Rumunsko, Rakousko). A ještě nekončíme!

Stále rosteme, rozšiřujeme náš sortiment a hledáme nové talenty!

Vzhledem k dynamickému rozvoji v Čechách hledáme kolegu/kolegyni do týmu na pozici Asistent/ka prodeje!

Náplň práce:

• Příjem a zpracování dodávky zboží, plné pokladů a nejzajímavějších mezinárodních značek.

• Prezentace a organizace sortimentu na prodejní ploše.

• Díky vám bude moci zákazník pohodlně vyzkoušet objevené poklady.

• Nákupy zákazníků završíte na pokladně a zprostředkujete zákazníkovi skvělý zážitek z nákupu.

Co od Vás očekáváme:

• Jste k dispozici 40, 30 nebo 20 hodin týdně.

• Jste týmový hráč/ka.

• Jste komunikativní a k novým výzvám přistupujete s nadšením.

• Chcete se učit a rozvíjet se.

• Máte možnost pracovat o víkendech a na směny – jsme připraveni přizpůsobit pracovní rozvrh Vašim potřebám.

Co Vám můžeme nabídnout:

• Rozmanitou pracovní náplň – seznámíte se s celou prodejnou a všemi odděleními.

• Propracovaný zaškolovací proces – budeme Vám (nejen) v začátcích podporou.

• Flexibilní pracovní dobu.

• Získání unikátních zkušeností v off-price světě.

• Možnost dalšího karierního růstu spojeného s dynamickým rozvojem společnosti.

• Slevy na zboží v rámci sítě CCC (HalfPrice, CCC).

• Zvýhodněnou Multisport kartu.

• Příspěvek za odpracovaná léta (po 12 měsících 1 000 Kč k nástupní mzdě, po 24 měsících 2 000 Kč k nástupní mzdě).

• Pracovní obuv zdarma po zkušební době.

• Odměnu za doporučení nového zaměstnance.

• Jubilejní prémie.

• Stravenky v hodnotě 100 Kč

Jsme poháněni zákazníky, pracujeme jako tým a zkoumáme různé příležitosti, protože zastupujeme jednu z nejinovativnějších společností ve střední a východní Evropě. Hledáme podnikavé, nadšené a zákaznicky orientované kolegy, kteří se chtějí podílet na dalším rozvoji naší společnosti a stát se významnou součástí naší historie.

PŘIPOJTE SE K NÁM A VYTVOŘME SPOLEČNĚ NĚCO SPECIÁLNÍHO!

Benefity

  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

AJ asistent flexibilní hledám HR IT měsíc mezinárodní možnost náplň práce nové oblečení obuv pec podnik práce pracovní příspěvek Rakousko rozvoj růst směny SOU společnost společnosti sport stravenky víkend zaměstnáváme zdarma získání dar díl historie kov náplň národní oddělení organizace PR pracovní náplň prémie prezentace proces prodej prodejní příležitost příležitosti republika rok součást střední talent tým vybavení zákazník zkušební zkušenost značky