Volné místo ve firmě Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.

Marketingový specialista

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha  Záběhlice, Praha
Firma Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.

Trelleborg Wheel Systems je předním dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje, motocykly a další speciální segmenty. Nabízí vysoce specializovaná řešení vytvářející přidanou hodnotu pro zákazníky a je partnerem vedoucích výrobců strojů a zařízení. Jeho výrobní závody se nacházejí v Itálii, Lotyšsku, Brazílii, České republice, Srbsku, Slovinsku, Číně, Srí Lance a Spojených státech amerických.

O nás

Přistupujete k novým výzvám s vášní a berete na sebe odpovědnost za své činy? Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s., je předním evropským výrobcem pneumatik pro zemědělskou mechanizaci, průmyslové a stavební stroje, motocykly, jízdní kola a další specializované segmenty. Vyrábíme a distribuujeme pneumatiky pod značkami Trelleborg, Mitas, Maximo a Cultor.

Náplň práce:

  • Příprava produktových prezentací a dalších školících materiálů.
  • Organizace a realizace školících a vzdělávacích akcí se zaměřením na produkty pro zákazníky i zaměstnance.
  • Příprava video materiálů.
  • Spolupráce na přípravě produktové literatury.
  • Spolupráce na správě a tvorbě on-line produktových katalogů – web, aplikace.
  • Spolupráce při tvorbě obsahu pro sociální média a časopisy.
  • Administrativní a produkční zajištění dalších marketingových projektů.
  • Spolupráce s kreativními agenturami a externími dodavateli.

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Zkušenosti z oblasti produktového marketingu.
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka.
  • Velmi dobrá schopnost pracovat s textem.
  • Příjemné vystupování, výborné organizační a vyjadřovací schopnosti.
  • Ochota cestovat, řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní firmy.
  • Jedinečnou příležitost podílet se na tvorbě marketingové komunikace na globální úrovni.
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu.
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí.
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvky na penzijní pojištění, příspěvek na dopravu, možnost parkování přímo v areálu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis. Těšíme se na Vás!

Kontakt

Aneta Kořínková

zobrazit tel. číslo

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát