Volné místo ve firmě HBC steel guaranteed machining s.r.o.

Operátor CNC frézovacího, nebo soustružnického centra

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Olomouc
Firma HBC steel guaranteed machining s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Frézař / Frézařka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 55.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 8. 2022

O nás

HBC steel guaranteed machining s.r.o.

Jsme specialisté na obrábění. Naší spolehlivost si už prověřila řada výrobců, kteří trvají na 100% kvalitě. Obrábíme např. díly pro letadla Airbus a Bombardier, koncern Volkswagen, cvičná letadla Aero Vodochody, mechanické ucpávky John Crane a pro mnoho dalších.

Společnost zaměřená na zakázkovou výrobu přesných a technologicky náročných dílů s využitím nejmodernějších CNC strojů předních světových výrobců s orientací na zákazníky z oblasti petrochemie, energetiky, leteckého a automobilového průmyslu a výrobce různých strojů a zařízení.

  • Přijmeme kandidáta s chutí pracovat který je schopný a spolehlivý

Náplň práce:

Co vás čeká (v závislosti na Vašich preferencích)

  • Obrábění na multiprofesní 5osé frézce HERMLE C 42U MT - systém HEIDENHAIN,
  • nebo obrábění na vertikální 3osé frézce v systému SIEMENS,
  • nebo obrábění na horizontálním 5osém centru MAKINO, MAG1 v systému FANUC.
  • Obrábění na soustružnických centrech MORI SEIKI, řady NL, nebo NLX.
  • Všechna soustružnická centra jsou vybavena poháněnými nástroji, C-osou a Y-osou.
  • Zakázková kusová a malosériová, opakovaná, výroba přesných dílců.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Min 5 roků praxe na CNC obráběcích strojích
  • dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • schopnost zhotovení jednoduchých technologických postupů
  • ovládání měřidel a práce s nimi
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • pozitivní přístup k práci
  • spolehlivost, samostatnost

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost programování na stroji, znalost práce na stroji MORI SEIKI výhodou - platí pro soustružnická centra
  • znalost programování na stroji, znalost operačního systému HEIDENHAIN, příp. SIEMENS, nebo FANUC výhodou - platí pro frézovací centra

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce v dlouhodobě stabilní společnosti na nejmodernějších CNC strojích
  • čisté prostředí
  • práce v menším kolektivu
  • osobní přístup
  • možnost profesního růstu
  • velmi dobré mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a zkušenostem
  • dvousměnný provoz
  • možnost práce přesčas

Benefity

  • příplatek za odpolední směnu
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na důchodové zabezpečení

Benefity

  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Olomouc
  • TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
  • Braník, Praha
  • CAUTOR PROJECTS & ADVISING a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Slevy na firemní zboží
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. srpna

Volvo Group Czech Republic, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Flowserve Czech Republic, s. r. o., Möbelix, AC Jobs, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Trainee program – první práce pro absolventy

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ auto automobil benefit benefity den důchod energetik chemie Chodov IT mobil Most možnost náplň práce operátor plat postup pozice práce praxe přesčas růst samostatnost SOU společnost společnosti steel znalost znalosti centra dobro dokument dovednost kolektiv kov náplň oblast oblasti PR program průmysl rok schopnost stav stroj technolog tip