Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Operátor/ka výroby-mzda 26 500,- + volné víkendy + ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Česká Lípa
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.500 – 28.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Do našeho týmu hledáme šikovné uchazeče / uchazečky do podniku zabývající se výrobou klimatizací s nástupním bonusem 10 000,- Kč!! Místo výkonu práce je v Liberci. Můžeme Vám zajistit i ubytování.

Náplň práce:

● kompletace klimatizačních jednotek do osobních automobilů
● montáž a kontrola kvality
● kombinace různých pozic s různými pracovními úkony

Co od Vás očekáváme:

● manuální zručnost
● věk min. 18 let
● práce ve třísměnném provozu - 8-čky - ranní, odpolední, noční => VOLNÉ VÍKENDY

Co Vám můžeme nabídnout:

● dlouhodobá a stabilní práce na smlouvu
● základ mzdy 20 550,- + příplatky za směnnost + prémie za docházku 3000,- => průměrná mzda činí 26 500,-
● po půl roce navýšení základu mzdy
● 13. plat
● náborový bonus 10 000 Kč
● ubytování zajištěno
● dotované stravování - podnik Vám přispívá 55% na jídlo
● zaškolení zdarma
● možnost přesčasu a tím i vyššího výdělku
● možnost týdenních finančních záloh - 1000 Kč
● volné víkendy

Místo výkonu práce: Liberec

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování

  • Děčín
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Kladno
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. srpna
  • Brno
  • Ondřej Štěpán
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Brno
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Luká, Olomouc
  • Veronika Vávrová
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. srpna
  • Záběhlice, Praha
  • Lenka Štefková
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 8. srpna

DISPONERO s.r.o., SH Job Partners s.r.o., AS-CASTING s.r.o., KV Final Ralsko s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LABE WOOD s.r.o., HUNTER s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pracovník / pracovnice výzkumu a vývoje, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Slévárenský technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Technolog / technoložka telekomunikací, Polygrafický technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Česká Lípa, Brniště, Stráž pod Ralskem, Ralsko, Děčín, Velké Březno, Štětí, Hrádek nad Nisou

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

AJ auto automobil bonus Bor den IT kvality Liberec mobil možnost mzda mzdy náplň práce operátor plat podnik práce přesčas ubytování uchazeč víkend zdarma Zruč dar kontrola kov náplň PR výroby