Hledáme lidem práci Manpower

Mistr výroby - Třinec

Lokalita Třinec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti z pozice team leadera ve strojírenské nebo automotive společnosti? Nabízíme pozici, na které budete nejen kontrolovat proces výroby, ale taky budete zodpovídat za podřízené pracovníky - obsazovat je, motivovat a hodnotit.

Popis pozice:

  • Zodpovídá za organizační a personální zajištění plynulosti výroby
  • Zodpovídá za dodržování pracovního řádu dílny
  • Přiděluje konkrétní úkoly pro zabezpečení chodu výroby
  • Provádí hodnocení podřízených v souladu s popisy jednotlivých pracovních pozic, navrhuje realizuje motivační stimuly pro tým cca 50 lidí
  • Podává návrhy na personální změny či na školení podřízených.
  • Dohlíží na 5S s ohledem na výrobní sortiment pracoviště
  • Spolupracuje při zavádění nových projektů do sériové výroby

Profil kandidáta:

  • Vzdělání SŠ/VŠ strojní obor
  • Zkušenosti s vedením týmu v oblasti strojní výroby a automatizace, v oblasti automotive výhodou
  • Znalost postupů OEE, Kaizen, Kanban výhodou
  • Znalost MS Office na středně pokročilé úrovni
  • Odolnost vůči stresovým situacím
  • Samostatnost i schopnost pracovat v týmu, spolehlivost a zodpovědnost, důslednost, flexibilitu

Nabízíme:

  • Klíčovou pozici ve středně velké firmě, která chce být jedničkou na trhu ve výrobě lisovaných a svařovaných dílů
  • Firemní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci
  • Firemní kulturu, která podporuje udržení životní rovnováhy
  • Mzdu dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků
  • Motivační odměny
  • Tři až pět dnů dovolené navíc ročně
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Systém vnitropodnikového vzdělávání
  • Smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení, máme zájem o dlouhodobou spolupráci

  • Třinec
  • FORTISSIMO, spol. s r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. dubna
  • Třinec
  • 25 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
Zveřejněno: 9. března
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 27. prosince
  • Středočeský kraj
  • CM mechanics s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Chrudim
  • Blanka Poučová
  • 85 – 90 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. ledna
  • Praha
  • Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová…
  • 27 000 – 33 500 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Praha
  • Praha
  • 27 000 – 31 000 Kč

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

AJ auto Bor den dění dodržování hodnocení ISO IT kandidát kvalifikace mistr Most náplň práce nová odměny odpovědnost Office penzijní připojištění podnik pojištění postup pozice práce pracoviště pracovní pracovník praxe prostředí připojištění příspěvek samostatnost SOU společnost společnosti stravování stres školení Třinec vedení vzdělání vzdělávání zkušenosti změny znalost automat automatizace díl dohodou dovolené firemní kov motivační na dobu na dobu určitou náplň navíc oblast oblasti obor pečení penzijní personální PR proces profi projekt předpoklad schopnost stroj systém trh tým úkol úkoly výrobní výroby zájem zkušenost životní