V profesi "Lesní inženýr / inženýrka" aktuálně nabízíme 42 nabídek práce.

Hledaná profese "Lesní inženýr / inženýrka" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Ostrava", "Plzeň", "Pardubice".

 • Cheb
 • MATLOSTAV s. r. o.
 • 20 000 – 30 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
 • Krásná Lípa
 • Správa Národního parku České Švýcarsko
 • 27 250 – 40 120 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. dubna
 • Leština u Světlé
 • Lesní družstvo Chraňbož
 • od 25 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. března
 • Kamenice nad Lipou
 • Dřevařská obchodní, a.s.
 • od 25 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. března
 • Ždírec nad Doubravou
 • Jiří Janek Jirkovský
 • 20 000 – 35 000 Kč
 • Plný úvazek
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. únoraSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Jana Holzbecherová, Lázně 1897, s.r.o., EKOBAU CHEB s.r.o., Band Work, s.r.o., LESCUS Cetkovice, s.r.o., MATLOSTAV s. r. o., AM-LES s.r.o., BIMYR s.r.o., Agrochov Kasejovice-Smolivec, a.s., Správa Národního parku České Švýcarsko, Dagmar Tlachačová, DAR Corporation s.r.o., Vladimír Šašek, ZELEŇ TYL s.r.o., Lesskro spol. s r.o., PROPE - údržba zeleně s.r.o., Lesní družstvo Chraňbož, TRIERA CZ s.r.o., Dřevařská obchodní, a.s., Borks s.r.o., PEXÍDR, s.r.o., 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., TOPAZ TOUR company s.r.o., IH STAV s.r.o., AGROWALD - školka Červený Dvůr s.r.o., Jiří Janek Jirkovský, MEGAKRIS s.r.o., JURSTAV JOB s.r.o., Kolínská lesní společnost, s.r.o., PDK.CZ s.r.o., Benpra servis s.r.o., Karel Plucar

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Hospodář / Hospodářka, Agronom / Agronomka, Lesní inženýr / inženýrka, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Technik / technička v zemědělství, Zahradník / Zahradnice

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Lelekovice, Velichovky, Cheb, Vysoké Mýto, Cetkovice, Bžany, Černovice, okres Chomutov, Kasejovice, Krásná Lípa, Svoboda nad Úpou, Rantířov, Přemyslovice, Tisá, Rychnov nad Kněžnou, Leština u Světlé, Rajnochovice, Kamenice nad Lipou, Pelhřimov, Skály, okres Písek, Drhovle, Dobříš, Chomutov, Kájov, Ždírec nad Doubravou, Karlovy Vary, Hlízov, Halže, Hodonín, Kunžak

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

administrativní AJ akce Bor ČR dopis EU formulář hlavní HR IT kancelář komunikace kurz kvalita Most motivační dopis nabídka podpora práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek samostatnost SOU spoření stabilní stres vzdělání zahradnictví zahraničí zaměstnavatel znalost životopis areál bota české firemní firmy kolektiv kontakt kov logistik motivační obchod obor organizace organizační schopnost organizační schopnosti penzijní počítač PR prodej přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí schopnost schopnosti součást stav tým údržba zájem zákazník absolvent benefit benefity činnost den dění dodržování evidence hodnocení krásné lázně možnost náplň práce nová nové odpovědnost ošetřování péče plán plánování plat podmínky pracovní poměr práva řízení sick day sklad sledování společnost společnosti správa stravování ubytování uchazeč uchazeči uplatnění úprava vedení volno vysoké zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání zdravotní Zruč dohodou dovolené hodnoty chovatel kontrola mzdové mzdový náplň obsluha ochrany oprávnění PC podmínka poměr případ řidič řidičské oprávnění uživatel volna vztah zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkoušky doba e-mail horní Cheb loajalita místo na dobu neurčitou pracovní doba výkon místo výkonu práce na dobu osobní schůzka Mýto telefon Vysoké Mýto pomoc pracovník školka lesník okres zkušenost seznam výroby email pracovníci BIM Kasejovice podnik technik angličtina data Děčín hrubá hrubá mzda ISO krásná Krásná Lípa Lípa management měření mzda němčina požadavky pružná pracovní doba vzdělávání zákoník člen dohody jazyk komunikační koordinace nařízení odbor odborná odborný plány profesní pružná příprava systém systémy tvorba výše výzkum dané dar Chomutov jednání výhody zaměstnanecké výhody lesnictví oblast pracoviště zdravotní stav na dobu určitou rok pracovnice těžba nad Kněžnou Rychnov Rychnov nad Kněžnou dělník stroj Lom měsíc přesčas hotel ruční operátor Ostatní administrativa auto automobil ekonom firma hledám Luže manažer mobil obchodní ohodnocení služební služební auto vedoucí výsledky dřevařská finanční jižní mobilní oblasti oddělení pracovní náplň vedení týmu Dobříš HCM pozice kraj vhodná smlouva Nasavrky vyšší Tachov doprava oprava strukturovaný životopis dodržování termínů ekolog kvality plnění profesní životopis rozvoj zkušenosti znalosti činnosti daný dovednost ekologické materiál odborné příjemný přístup smluvní technička termín úkol výsledek zaměstnanci STK opravy
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Lesní inženýr / inženýrka
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena