Volné místo ve firmě MyFoodMarket, s.r.o.

ASISTENT/KA PRODEJE SKLIZENO Hradec Králové (20 hod./ týdně)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 12.500 – 13.500 Kč

Pro naši prodejnu Sklizeno v Aupark Hradec Králové hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude s námi s láskou pečovat o naše zákazníky.

Aktuálně rozšiřujeme tým o aktivní a spolehlivé parťáky, na pozici – Asistent/ka prodeje (0,5 úvazek).

Kvalitní potraviny a profesionální personál je to, co dělá naše prodejny výjimečné. Baví Tě obchod, komunikace se zákazníky a dobrá nálada Tě nikdy neopouští?

Tak se staň součástí našeho týmu :-)

BUDEME RÁDI, POKUD MÁŠ:

zkušenosti na obdobné pozici
časovou flexibilitu (práce také o víkendech)
proaktivní přístup
potravinářský průkaz
zájem o zdravý životní styl

CO TĚ U NÁS ČEKÁ:

aktivní prodej, komunikace a obsluha zákazníků na prodejně
práce na pokladně a platebním terminálem
doplňování, příjem zboží a práce se skladovými zásobami, inventury
úklid prodejny a skladových prostor

NABÍZÍME:

profesní růst a odborné vzdělávání
zaměstnanecké slevy na nákup zboží
různorodou pracovní náplň
multisport karta
měsíční prémie za výsledky prodejny
odměna za doporučení nového zaměstnance 6 000 Kč

Zaujala Tě naše nabídka? Tak nám pošli svůj životopis.

Těšíme se na reakce! :-)

Máte zájem o tuto nabídku?