Asistentka - Praha

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha  Nové Město, Praha
Firma Rilancio s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Náplň práce:

Do našeho týmu Rilancio hledáme novou kolegyni na pozici ASISTENTKA.

  • každodenní podpora vedení společnosti, zajištění chodu kanceláře 9,00-17,30 (po-čt), pá 9,00-16,00
  • práce v centru Prahy (Krakovská 25, Praha 1)
  • řešení ad-hoc požadavků
  • zajištění chodu kanceláře (uvádění návštěv, objednávání kancelářských potřeb, tisk a vazba dokumentů, apod.)
  • péče o zázemí společnosti (kuchyňka), objednávání občerstvení
  • vyřizování příchozí pošty, odchozí pošty, zvedání telefonů
  • aktualizace dat, kompletace dokumentů

Požadujeme:

  • základní znalost MS Excel a MS Word
  • milé a přátelské vystupování
  • aktivní přístup, zájem o práci asistentského charakteru
  • samostatnost, iniciativa, spolehlivost, důslednost, rychlost
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • různorodou práci v přátelském kolektivu
  • nástup dohodou

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát