Práce: Recepční - Part Time

lokalita: Praha zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta v Praze – východ hledáme schopné kandidáty na pozici Recepční. Vhodné pro studenty!

Nástup: IHNED

Pracovní doba: nepravidelná

  • Po – So (ranní 7:00 – 15:30, odpolední 13:00 – 20:00), flexibilní, dle domluvy, záskok za dovolenou, nemoc…

Náplň práce:

  • práce s korespondencí (příjem a odeslání pošty)
  • příjem návštěv
  • zápis došlých faktur, zakládání
  • administrativní práce
  • docházka

Požadavky

  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • zkušenost jako recepční výhodou
  • znalost práce na PC
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zaškolení
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilní společnosti
  • mzdu 100Kč/hod
  • dlouhodobou spolupráci

V případě vážného zájmu nám zašlete Váš životopis i s fotografií. Vždy uvádějte Vaše telefonní číslo a nabídku, o kterou máte zájem.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.