Volné místo ve firmě NN Pojišťovna

FINANČNÍ PORADCE / FIX až 40.000 + PROVIZE (Karlovy Vary)

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita T. G. Masaryka 859/18, Karlovy Vary, 360 01
Zadavatel NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Možná znáte pojišťovnu jako instituci, které víc než na lidech záleží na ročních obratech. U nás takhle nehrajeme. Pracovat v NN znamená stát se součástí společnosti, jejímž cílem je poskytovat finanční služby s lidským rozměrem. Na našich zaměstnancích nám záleží.

Jako součást NN Životní pojišťovny N.V., pobočky pro Českou republiku, jsme jedni z předních poskytovatelů finančních a pojišťovacích služeb na trhu. Naše hodnoty jsou založené na důvěře, odbornosti a výjimečné péči o naše klienty. Přidejte se do našeho přátelského týmu a staňte se součástí naší firemní kultury.

Hledáme kandidáta, který je samostatný, proaktivní a orientovaný na detail. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.

CO BUDEŠ U NÁS DĚLAT?

Mrkni na video ať víš do čeho jdeš 😉.

Práce je to rozmanitá, je s ní spojená jak práce v terénu, tak i administrativa. Můžeš pracovat jak z domova, tak z kanceláře - pracujeme totiž na on-line nástrojích, které ti usnadní život. Co u nás naopak nenajdeš, je model multilevelu.

A hlavní náplň práce?

  • Poskytovat finanční poradenství klientům.
  • Vést obchodních jednání a prezentace našich produktů.
  • Vymýšlet řešení pro klienty.
  • Prodávat naše produkty a služby.
  • Udržovat vztahy s klienty a budovat nových.

Těžké začátky? Pomůžeme vám s tím…

  • Čeká na tebe řada úvodních školení, webinářů a e-learningů.
  • Budeš mít podporu zkušených manažerů a kolegů, kteří tě vezmou do terénu, ať vidíš, jak to u nás chodí.
  • Po zapracování Ti předáme část naší klientely, o kterou budeš pečovat, a kolegové z call centra Ti pomohou navolávat nové schůzky.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

  • Neomezená možnost výdělku - je jen na Tobě, kolik času a úsilí budeš práci věnovat a kolik Ti každý měsíc přistane na účtu.
  • FIX až 40 000 Kč + nezastropované provize
  • Flexibilita - svůj pracovní den si plánuješ sám/a, můžeš pracovat z domova i z kanceláře.
  • Široké portfolio produktů. Kromě životního pojištění a penzijního doplňkového spoření nabízíme také investice a neživotní pojištění - a to hned 5 největších pojišťoven v ČR (Allianz, Uniqa, Direct, ČSOB Pojišťovna a Kooperativa)!
  • Vzdělávání šijeme každému na míru - pravidelně si užíváme školení, společné akce, teambuildingy nebo firemní večírky. Také Ti pomůžeme s přípravou na zkoušky u ČNB.
  • Naše produkty máš se zvýhodněním až 45 %.
  • Platíme za tebe - licenci u ČNB, kancelář a všechna školení.
  • Přátelská a zároveň profesionální kultura - sice jsme korporát, ale v rámci regionů si zachováváme originalitu a až rodinné týmy.
  • Pravidelně si užíváme společné akce, teambuildingy nebo firemní večírky.

CO OČEKÁVÁME MY?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Pokročilou znalost českého jazyka.
  • Čistý výpisu z rejstříku trestů a být bez insolvence,
  • Pozitivní a zdravě ambiciozní přístup, týmovost a čestné jednání s klienty i s kolegy
  • Schopnosti řídit nejen svoji práci, ale i svůj diář,
  • ŘP sk. B (není podmínkou, ale výhodou.

Dále oceňujeme komunikativnost, schopnost pracovat samostatně a orientaci na detail.

PROČ K NÁM? PROTOŽE NA TOBĚ ZÁLEŽÍ...

Interview u nás není jako sezení u maturitní komise, ale příjemné povídání u dobré kávy, kde ti vše důkladně vysvětlíme a rádi tě poznáme. A do dvou dnů poskytneme zpětnou vazbu. První schůzka může být on-line. Těšíme se na setkání! Dej nám o sobě vědět.

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

administrativa AJ akce Bor ČR den domov e-learning hlavní hledám investice IT kancelář kandidát Karlovy Vary kolegové kultura Luže manažer měsíc Most možnost náplň práce nové obchodní plán plat pobočky pojištění pojišťovna pojišťovny poradce poradenství práce pracovní pracovní den SOU spoření školení teambuilding Vary vzdělání vzdělávání vztahy Youtube znalost zvýhodnění životní pojištění centra české finanční firemní hodnoty jazyk jednání korporát kov model náplň nástroj obchod odbor penzijní PR prezentace přátelská přátelské příjemné přístup region rok řešení schopnost schopnosti schůzka schůzky služby součást stroj trh tým večírky vztah zkoušky životní