35.-40.000 fix + benefity, Administrativa + fakturace

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 2. 3. 2020)
Lokalita Brno
Firma Axial Personnel Agency, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 35.000 – 40.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho dlouholetého klienta hledáme zodpovědnou osobu, která má kladný vztah k administrativě a s fakturací si hravě poradí. Jedná se o firmu s rodinnou tradicí, která nabízí atraktivní pracovní prostředí, stabilní zázemí a perfektní kolektiv. Hledáš zaměstnání v rodinné firmě, kde každý má své místo a každý je důležitý? Angličtina na komunikativní úrovni a znalost procesů fakturace Vám k této nabídce otevře dveře. Velmi rádi se s Vámi setkáme osobně, abychom Vás poznali a probrali možný průběh naší spolupráce.

Náplň práce:

  • Požadujeme:
  • Praxi alespoň 5 let na obdobné pozici
  • Výborná uživatelská znalost PC, MS OFFICE
  • Výhodou znalost práce v ekonomickém systému Helios Orange
  • Angličtina na dobré komunikativní úrovni
  • Samostatnost, preciznost, důslednost
  • Ochota vzdělávat se

  • Fakturace tuzemská i zahraniční
  • Evidence klíčových smluv
  • Administrativní vedení skladu (dohlížení stavu zásob, inventury..)
  • Příprava účetních dokladů k zúčtování
  • Kontrola splatnosti pohledávek a závazků
  • HR oblast: příprava pracovních smluv, příprava podkladů pro externí zpracování mezd

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti rodinného typu (25 let na trhu)
  • Dlouhodobou spolupráci a fér přístup
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody
  • Možnost profesního růstu
Toplist