Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Pokladní (Karlovy Vary)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 18.000 – 19.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE dáváme rovné příležitosti všem, bez předsudků.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

Pokladní, kteří obsluhují klasickou pokladnu, pokladnu Scan&Go a samoobslužné pokladny. O svou pokladnu se s nikým nedělí.

Co vás čeká

Nebudeme vás posílat do jiných oddělení doplňovat zboží.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Karlovy Vary
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • 28 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
  • AETO s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. února
  • České Budějovice
  • Jihočeská masna, s.r.o.
  • 18 800 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • 15 500 – 17 500 Kč
  • Hradec Králové
  • ALTER, s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Přerov
  • AcoZato s.r.o.
  • 20 000 – 21 000 Kč

VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., Imperial Karlovy Vary a. s., DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s., Globus ČR, v.o.s., ALIFEA s.r.o., Möbelix, Randstad HR Solutions s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., KANZELSBERGER a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., EVROPA realitní kancelář, MP KOVÁNÍ s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s., SATIVE s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., O2 Czech Republic a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Lidl Česká republika s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Copywriter, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Dispečer / Dispečerka, Specialista / specialistka v energetice, Topič / Topička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Karlovy Vary, Celá ČR, Dalovice, okres Karlovy Vary, Chodov, okres Sokolov, Ostrov, okres Karlovy Vary, Nové Sedlo, okres Sokolov

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

AJ budoucnost den firma HR IT Karlovy Vary měsíc mzda náplň práce plat pokladní práce prostředí příplatky stravenky Vary víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis dny dovolené kov kvalitní náplň oddělení PR příležitost příležitosti síla v roce zákazník zaměstnanecké