Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Cukrář (Karlovy Vary)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE děláme cukrařinu, jak se má.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše pekařství je opravdové, s opravdovou cukrárnou, kde vyrábíme tradiční Sachr a k výrobě dortů používáme pravou šlehačku.

Hodili by se nám

Cukráři, kteří umí vyrábět zákusky všeho druhu, včetně špiček, větrníků a samozřejmě dortů (většinou se šlehačkovým základem).

Co vás čeká

Vstávání brzy ráno, za to budete dříve odcházet domů. Nebudete používat žádnou chemii pouze přírodní ingredience. Snažíme se cukrařinu dělat tak, jak se dělat má.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda, vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkendy nad rámec zákona
  • stravenky
  • celoroční 10% zaměstnanecká sleva
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Karlovy Vary
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 44 000 – 64 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. dubna
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Amphenol Tuchel Industrial GmbH,…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • AETO s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 21. února
  • Hodonín
  • Ľubomír Slanina
  • 18 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 20. května
  • Liberec
  • Krajská nemocnice Liberec, a.s.
  • 16 500 Kč
  • Praha
  • Dejean Partners s.r.o.
  • 26 200 – 28 500 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Trutnov
  • Michaela Šťastná
  • Jablonec nad Nisou
  • ACL Anodizing s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Brno
  • Jiří Valášek
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Ratiboř, Vsetín
  • 123-práce.cz s.r.o.
  • 15 000 – 22 000 Kč

SAFE LOGIC s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Kaufland Česká republika v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, MP KOVÁNÍ s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Möbelix, KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FAnn Retail, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s., ALIFEA s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod, KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Dispečer / Dispečerka, Specialista / specialistka v energetice, Topič / Topička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Karlovy Vary, Celá ČR, Dalovice, okres Karlovy Vary, Chodov, okres Sokolov, Ostrov, okres Karlovy Vary, Nové Sedlo, okres Sokolov

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ budoucnost cukrář den druh EU firma HR IT Karlovy Vary měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce plat práce prostředí příplatky smlouva stravenky Vary víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis dovolené kov kvalitní na dobu náplň PR rámec roční v roce zákazník zaměstnanecká