Hledáme lidem práci Manpower

Samostatná účetní - nástupní plat až 28000,- Kč

Lokalita Humpolec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, se zaměřením na dodávky plechových dílů, práškové lakování a montáže s pracovištěm v Humpolci, hledáme vhodného člověka na pozici "Samostatná účetní".

Budete mít na starosti:
- Vedení účetnictví v souladu se Zákonem o účetnictví a dalšími souvisejícími předpisy.
- Podílení se na zpracování měsíčních a ročních uzávěrek v určeném termínu.
- Reporting finančnímu manažerovi.
- Přípravu a zpracování DPH.
- Spolupráci s FÚ, daňovými poradci či auditory.
- Statistické reporty, přípravu podkladů pro intrastat.

Profil kandidáta:

Co od Vás čekáme?
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- minimálně 3 roky praxe na stejné či obdobné pozici
- uživatelskou znalost MS Office
- znalost daňové problematiky
- orientaci v účetních a daňových zákonech
- základní znalost AJ
- zkušenosti a praxe s účetním softwarem POHODA výhodou
- loajalita, flexibilita, nezávislost, zodpovědnost, diskrétnost, pečlivost

Nabízíme:

Co Vám můžeme nabídnout?
- nástupní mzdu 25 - 28 000,- Kč
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- stabilní zaměstnání v moderním a čistém prostředí
- mimořádné finanční bonusy v průběhu roku
- 5 týdnů dovolené, stravenky
- vzdělávací kurzy, jazykové kurzy a firemní akce

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Humpolec
  • RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Dolní Město
  • F A D O M s.r.o.
Zveřejněno: 14. února
  • Pelhřimov
  • GOLD SERVICE, s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 8. března
  • Zruč nad Sázavou
  • Rudolf Šaman
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Trhový Štěpánov
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • 40 000 – 48 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Slavíkov
  • Družstvo vlastníků půdy a majetku…
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Třemošnice
  • TPV group s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Čáslav
  • Vyšší odborná škola, Střední průmyslová…
  • 23 390 – 34 370 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Žďár nad Sázavou
  • Kolibrik.net, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • elmont-invest montáže s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Miřetice, Chrudim
  • Jednota, spotřební družstvo Hlinsko
Zveřejněno: 25. dubna

EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, KARO - Leather Company s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Česká spořitelna, a.s., SIMIX GROUP s.r.o., Česká pošta, s.p., Randstad HR Solutions s.r.o., RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o., Artspect, a.s., F A D O M s.r.o., GOLD SERVICE, s.r.o., Starý a synové s.r.o., Bytservis, spol. s r. o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, Rudolf Šaman, RABBIT Trhový Štěpánov a.s., S E T O R A , spol. s r.o., Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), TPV group s.r.o., INPRO Čáslav s.r.o., Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938, Kolibrik.net, s.r.o., Auto Rosecký s.r.o., elmont-invest montáže s.r.o., Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Pokladní, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Boršov, Jihlava, Jihlava, Jihlava, Chotěboř, Čáslav, Žďár nad Sázavou, Kutná Hora, Hlinsko, okres Chrudim, Humpolec, Dolní Město, Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Zruč nad Sázavou, Trhový Štěpánov, Počátky, Slavíkov, Třemošnice, Miřetice, okres Chrudim

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Trainee program – první práce pro absolventy

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

AJ akce audit auditor bonus bonusy daň den ekonom hledám IT kandidát kurz kurzy loajalita manažer měření mezinárodní Most náplň práce odpovědnost Office pečlivost plat pohoda pozice práce pracoviště praxe prostředí reporting software SOU společnost společnosti stabilní stravenky účetní vedení vhodné vzdělání vzdělávací kurzy zaměstnání zkušenosti znalost daňové daňový díl dovolené DPH finanční firemní jazyk kov Lakování měsíční mimořádné náplň národní oblast oblasti poradci PR profi předpis report roční rok stroj strojírenství termín účetnictví uživatel vzdělávací kurz zkušenost