Hledáme lidem práci Manpower

Projektant elektro - zkušený nebo student!

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Jsme česká společnost ELAZ s.r.o. a zabýváme se projekční a inženýrskou činností v oblasti elektroenergetiky, elektro – silnoproud a měření a regulace. Do našeho týmu v Pardubicích hledáme kolegu či kolegyni, kteří se chtějí něco naučit a spolupracovat na zajímavých projektech po celé ČR i v zahraničí.

Plný úvazek nebo zkrácený? U nás si vyberete - studenti, profesionálové i absolventi "kresliči", zde je to správné místo.

- u nás začnete s tím, co umíte a budete se dál rozvíjet
- zpočátku budete s námi tvořit technickou dokumentaci v CAD systému
- zkušenější budou zpracovávat kompletní projektovou všech stupňů
- píšeme technické zprávy, výkazy výměr, provádíme rozpočty staveb a zajišťujeme inženýrské činnosti

Jste-li zkušený projektant a vyžíváte se v tvorbě projektové dokumentace pro elektroenergetiku, u nás máte jistotu přísunu nových projektů, vzhledem k tomu, že našimi stálými zákazníky jsou nejvýznamnější firmy v oboru.

Profil kandidáta:

Přijímáme kolegu, který:

- má vystudovanou SŠ/VŠ elektrotechnickou

- rozumí práci v CAD systému, například AutoCAD, EPLAN

- si dává záležet na pečlivosti a nebojí se samostatných úkolů

- má motivaci být v naší společnosti, chce stabilní práci a bude si s námi rozumět

Co je pro nás plus, ale NE nutnost?

- orientace v technologii VN a VVN, popř. měření a regulace

- praktické zkušenosti na podobných projektech

Nabízíme:

Odměna, nabídka pro Vás:

- výhled na dlouholeté zaměstnání, kde získáte každým rokem nové zkušenosti

- možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek, docházet do firmy, když zrovna nebude škola, nebo naopak věnovat všechen svůj čas

- pravidelný finanční příjem s potenciálem růstu

- budete v malém přátelském kolektivu lidí, kteří s námi pracují mnoho let

- práce v centru města v klimatizovaných prostorách

- zajištěné občerstvení na pracovišti

- máme stravenky, 3 plně hrazené sick days, možnost práce z domova a hlavně pružnou pracovní dobu

- společně chodíme na sportovní akce

Těšíme se na Vaše životopisy! Zasílejte prosím na email: Odpovědět na inzerát

  • Benešov
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. října
  • Zlín
  • MP Projekt s.r.o.
  • 22 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • QUINS spol. s r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • Mladá Boleslav
  • BenThor automation s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Pila
  • E PLUS spol. s r.o.
  • 24 100 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Liberec
  • DKL Tech s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Jindřichův Hradec
  • Fiera a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Tišnov
  • LUNEK, s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Pardubice
  • OIG Power s.r.o.
  • 45 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
Zveřejněno: 15. února

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

absolvent absolventi AJ akce auto Bor česká činnost ČR den dokumentace domov elektro email energetik hledám HR inženýr IT kandidát měření místo Most možnost nabídka náplň práce nové Nýrsko občerstvení OZP pečlivost pozice práce práce z domova pracovní příklad růst sick day SOU společnost společnosti sport stabilní stravenky úvazek v zahraničí výměr zahraničí zaměstnání zkrácený úvazek zkušenosti životopis CAD činnosti dokument finanční firmy kolektiv města na pracovišti náplň oblast oblasti obor odměna PR praktické profi projekt projektové přátelské rok rozpočty stav student systém škola technické technolog tým úkol z domova zákazník zkušenost