Hledáme lidem práci Manpower

Mistr výroby - nástupní plat až 36000!!!

Lokalita Tábor
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete se stát součástí přední automotive společnosti na Táborsku? Jste dynamický člověk, kterému nechybí drive a ideálně také zkušenost ze strojírenské společnosti? Troufnete si na to plánovat směny a řídit práci menší skupiny pracovníků ve výrobě? Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

  • Řízení a organizace práce na dílně.
  • Odpovědnost za zpracování a vyhodnocování výrobního plánu (roční měsíční, denní)
  • Příprava a koordinace zásobování materiálem
  • Kontrola technologické kázně, EMS BOZP a ESD na svěřené dílně
  • Hodnocení a motivace pracovníků
  • Vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě.
  • Trvalé zlepšování, racionalizace,
  • Pravidelná školení zaměstnanců

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • schopnost analyzovat a řešit problém,
  • matematicko – logické myšlení (plánování výroby, kapacitní výpočty, výpočet využití strojů)
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • schopnost řídit a motivovat podřízené zaměstnance
  • praxe v automotive výhodou ne však podmínkou

Nabízíme:

  • Motivační platové ohodnocení a možnost postupného kariérního růstu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • 5 dní dovolené navíc
  • Práci v české, stabilní, rodinné firmě s dlouholetou tradicí a jasnou vizí do budoucnost
  • Moderní výrobní prostředí
  • Neustálý kontakt s nejmodernějšími trendy z oblasti automotive
  • Možnost seberealizace při rozvoji svěřeného procesu
  • Bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů

  • Tábor
  • FERRUM s.r.o.
  • 36 000 – 36 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. dubna
  • Tábor
  • COMETT PLUS, spol. s r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Tábor
  • od 25 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. února
  • Planá nad Lužnicí
  • CORNET cz s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Kytler Jindřich s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Chýnov
  • Zemědělské družstvo Dolní Hořice
  • 30 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Dolní Hořice
  • Bc. Václav Nejdr
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Sudoměřice u Bechyně
  • BETON HRONEK s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Sedlec-Prčice
  • VN-Family s.r.o.
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Černovice, Pelhřimov
  • Pravda a syn - Transport, Logistic s.r…
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Chrášťany, České Budějovice
  • Pavel Červenka
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Bečice, České Budějovice
  • Miroslav Smrž
  • Pacov
  • Selekta Pacov, a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Veselí nad Lužnicí
  • DAMVEL JH s.r.o.
  • 30 500 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Salačova Lhota
  • AGRICO Bohemia s.r.o.
  • 34 000 – 38 000 Kč
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Týn nad Vltavou
  • HEBÍK TRANSPORT s. r. o.
  • od 23 640 Kč
včerejší
  • František Janovský
  • od 40 200 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
Zveřejněno: 28. února
Zveřejněno: 1. února
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Lukavec, Pelhřimov
  • Dřevozpracující družstvo
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Mariánské Lázně
  • Revelton FL s.r.o.
  • 22 500 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. ledna

PANDA EAST spol. s r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., C.S.CARGO a.s., Zeelandia spol. s r.o., Asper Ut s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., FERRUM s.r.o., COMETT PLUS, spol. s r.o., RUMPOLD s.r.o., Pavel Dragoun, Friall s.r.o., BARTOŇ doprava a mechanizace s.r.o., PHT a.s., CORNET cz s.r.o., Kytler Jindřich s.r.o., Zemědělské družstvo Dolní Hořice, Bauer Technics s.r.o., KAFKA TRANSPORT a.s., Bc. Václav Nejdr, Dana Nejdrová, Aladeron a.s., BETON HRONEK s.r.o., AGRI-Trading s.r.o., VN-Family s.r.o., AGRA Březnice a.s., Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o., Pavel Červenka, Miroslav Smrž, Tomáš Šerák, COMPAG VOTICE s.r.o., Selekta Pacov, a.s., Bezemek transport s.r.o., DAMVEL JH s.r.o., Agrodružstvo Žimutice, AGRICO Bohemia s.r.o., Jiří Šimánek a syn autodoprava s.r.o., HEBÍK TRANSPORT s. r. o., František Janovský, JAFA ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY s.r.o., Dřevozpracující družstvo, Jindřich Brož

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dozorčí / dozorkyně dopravy, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Vedoucí silniční dopravy, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Úředník / Úřednice

Tábor, Planá nad Lužnicí, Malšice, Milevsko, Veselí nad Lužnicí, Sezimovo Ústí, Chotoviny, Chýnov, Stádlec, Opařany, Dolní Hořice, Radenín, Sudoměřice u Bechyně, Sepekov, Sedlec-Prčice, Březnice, okres Tábor, Černovice, okres Pelhřimov, Chrášťany, okres České Budějovice, Bečice, okres České Budějovice, Jesenice, okres Příbram, Votice, Pacov, Žimutice, Salačova Lhota, Týn nad Vltavou, Lukavec, okres Pelhřimov, Těmice, okres Pelhřimov

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

auto benefit Bor BOZP budoucnost den EU Facebook hledám hodnocení IT kandidát mistr motivace možnost náplň práce nová odpovědnost ohodnocení OZP penzijní připojištění plán plánování plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovník praxe prostředí připojištění příspěvek role rozvoj růst směny SOU společnost společnosti stabilní stravování školení Tábor trendy vedení výpočet zaměstnanců zaměstnanec znalost životní pojištění české díl dovolené kariérní kontakt kontrola koordinace materiál měsíční motivační myšlení náplň navíc oblast oblasti organizace PC penzijní platové ohodnocení PR problém proces profi příprava roční schopnost součást stroj technické technolog trend výpočty výrobní výroby zaměstnanecký záznam zkušenost životní