Hledáme lidem práci Manpower

SERVISNÍ TECHNIK – super příležitost v moderním oboru

Lokalita Karlovy Vary
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste zkušený servisní technik, který je zvyklý pracovat v terénu? Hledáte práci v ČR? Máte platnou elektro vyhlášku a domluvíte se alespoň základně anglicky? Jste aktivní řidič a zvládnete pracovat i ve výškách? Tak na nic nečekejte a získejte lepší práci ve firmě, která je pojem ve svém oboru.

Popis pozice:

Co Vás v práci čeká?

-Servisní zásahy a údržba na zařízeních v terénu (zejména mechanická a elektro údržba a servis).

-Práce na větrných turbínách a i ve výškách – zejména v ČR (téměř vždy denně doma).

-Velmi dobré zaučení a práce v týmu.

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

-Máte předchozí praxi jako servisní technik.

-Máte platnou elektro vyhlášku (ideálně paragraf 6).

-Jste aktivní řidič a nebojíte se výšek.

-Jste spolehlivý člověk a týmový hráč.

-Dokážete odvést dobrou a hlavně kvalitní práci.

Nabízíme:

Za práci nabízíme:

-Práci v dobrém týmu ve firmě, která je špičkou ve svém oboru.

-Nadstandardní mzdové ohodnocení a další bonusy k tomu.

-Týden dovolené navíc.

-Stravné.

-Příspěvek na životní pojištění.

-Pracovní oblečení.

Zaujala Vás naše nabídka? Myslíte si, že jde o práci přesně pro Vás? Tak se nám ozvěte na zobrazit tel. číslo nebo klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vám zavoláme zpět. Těšíme se na Vás!

  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Amphenol Tuchel Industrial GmbH,…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Hradec Králové
  • EPOS energetické poradenství, s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 14. června

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Trainee program – první práce pro absolventy

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

anglicky bonus bonusy Bor ČR den elektro hodnocení HR IT kandidát nabídka náplň práce NDA oblečení ohodnocení paragraf plat pojištění pozice práce pracovní příspěvek řízení stravné technik týden týden dovolené navíc životní pojištění dar dobro doma dovolené kvalitní mechanická mzdové náplň navíc obor PR profi příležitost řidič servis standard stav tým údržba v práci výše životní