Volné místo ve firmě ACETEX s.r.o.

Revizní technik pro FVE a TČ | Celá ČR OSVČ / HPP

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 16. 5. 2022)
Lokalita Celá ČR
Firma ACETEX s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 50.000 – 90.000 Kč

O nás

ACETEX s.r.o.

Věříme v zelenější budoucnost, preferujeme kvalitu před kvantitou a zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi. Našim zákazníkům dodáváme fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. Hledáme nové spolehlivé kolegy.

Náplň práce:

  • Revize nainstalovaných fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel
  • Kontrola kvality práce
  • Testovaní nových technologii v našem školicím centru
  • Komunikace s instalačními teamy

Co od Vás očekáváme:

  • Nutná platná Vyhláška 50 § 9
  • ŘP SK B
  • Práce na PC (práce s CRM systémem a kancelářským balíkem MS Office)
  • Schopnost vézt team a předávat zkušenosti
  • Výhodou: Zkušenost s montáží fotovoltaických elektráren, zapojení elektroinstalací a měřením

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost práce z domova (HomeOffice)
  • Solidní jednání a nadstandardní finanční ohodnocení
  • Certifikaci a vzdělávání v perspektivním oboru obnovitelných zdrojů
  • Firemní automobil i k soukromým účelům
  • Výhled pracovního růstu a dalších benefitů
  • Vybavenou školicí místnost
  • Práce na HPP i na OSVČ

Hledáme člověka, který s námi bude sdílet firemního kulturu a myšlenku, že zákazník je na prvním místě.