Volné místo ve firmě EXX WOODCOR s.r.o.

Truhlář / Uherský Brod

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Uherský Brod
Firma EXX WOODCOR s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Truhlář / Truhlářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

EXX WOODCOR s.r.o.

Jsme EXX WOODCOR a tvoříme prostor pro život. EXX WOODCOR je česká firma, která na trhu působí již od roku 1995 a máme za sebou stovky krásných realizací. Naší vizí je být nejlepší firmou v tvorbě zakázkových interiérů. Docilujeme toho díky mimořádné péči, schopnosti nacházet kreativní řešení a vlastnímu projekčně - výrobnímu zázemí. Jsme součástí skupiny EXX HOLDING. Přidejte se k nám a podílejte se na tvorbě krásných interiérů.

Společnost EXX WOODCOR se zabývá zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme mimořádné interiéry a hledáme posily do našeho týmu truhlářů. Přijmeme Vás na plný úvazek, na brigádu, na stáž nebo na IČO. Zkušenosti uvítáme, nezkušené rádi zaškolíme. Přidejte se do týmu 20 šikovných truhlářů a zapojte se do výroby interiérů pro bydlení, administrativu, hotely, nemocnice a další prostory pro život.

Co od Vás očekáváme:

Do našeho týmu hledáme spolehlivé truhláře do zakázkové výroby nábytku/zpracování corianu.

Pracovní náplň:

  • Zakázková výroba nábytku
  • Realizace atypických zakázek

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:

  • Práce v jednosměnném provozu.
  • Plat od 28 000 Kč, horní hranice záleží na tvé šikovnosti.
  • Nástup co nejdříve.

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Firemní akce Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Hluk
  • Comac jobs s.r.o.
  • 26 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Zdice
  • Lukáš Romanowski
  • 35 000 – 70 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 3. června
  • Brno
  • Michaela Nováková
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plzeň
  • Roman Tykvart
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plzeň
  • 45 000 – 57 000 Kč
  • Plzeň
  • Martin Kozák
  • 45 000 Kč
  • Brno
  • Danuše Červinková
  • 21 370 – 29 200 Kč

ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RPG Recycling, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Comac jobs s.r.o., VAVRYS CZ s.r.o., Lázně Luhačovice, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., EVPÚ Defence a.s., Lead - HR Services s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Valašské Meziříčí, SMART VENTURE s.r.o., Continental Barum s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Human-Res s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., AISE, s.r.o., DF Partner s. r. o., Skanska a.s., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., KOMA MODULAR s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., Amikov job, s.r.o., Hebl Group s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., METALLBAU CZ, s.r.o., Project Controls, s.r.o., METALL Kyjov, spol. s r.o., KOVAR a.s., Astotec Automotive Czech Republic s.r.o., RIGUM, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TRIMILL, a.s., Domov Hvězda, příspěvková organizace, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., MND Drilling & Services a.s., Recovera Využití zdrojů a.s., RenoServices, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zahradník / Zahradnice, Projektant / Projektantka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Pokojová služba, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Uherský Brod, Hluk, Luhačovice, Uherské Hradiště, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Napajedla, Veselí nad Moravou, Otrokovice, Zlín, Vizovice, Strážnice, Bzenec, Fryšták, Neubuz, Valašské Klobouky, Hulín, Vlkoš, okres Hodonín, Kroměříž, Kyjov, okres Hodonín, Leskovec, Brankovice, Hodonín, Dubňany, Vsetín, Hvězdlice, Lužice, okres Hodonín, Němčice nad Hanou, Všechovice, okres Přerov, Přerov

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Trainee program – první práce pro absolventy

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Brod HR Hranice náplň práce nemoc nemocnice plat práce společnost truhlář Uherský Brod hotel kov náplň PR