Volné místo ve firmě Manpower

Servisní technik Brno a okolí - jednička v oboru, služební auto

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Aktuálně nabízené pozice od stejné společnosti:

Baví Vás práce servisního technika, jste rád u zákazníka, ale zároveň chcete být denně doma? Zvládáte elektrikářskou ale i mechanickou práci? Tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět. Hledám šikovného servisního technika do stabilní firmy, kde Vás za práci dokáží ocenit.

Popis pozice:

- Budete provádět servis, montáž elektrikářský i mechanických dílů.

- Budete školit budoucí obsluhu dopravní techniky.

- Budete komunikovat se zákazníkem.

Profil kandidáta:

-Vzdělání v elektro oboru a praxe na pozici servisního technika.

-Řidičský průkaz.

-Vyhláška 50/78Sb min §6.

-Dobré vystupování a samostatnost.

Nabízíme:

-Smlouvu na neurčito hned od začátku.

-Dobrou mzdu podle zkušeností.

-Dlouhodobou spolupráci a kariérní růst.

-5 týdnů dovolené.

-Vybavení pro práci – auto (můžete parkovat u domu), notebook, telefon.

-Příspěvek na stravování a penzijní připojištění.

-Roční odměnu a vánoční bonus.

-Jazykové kurzy.

-Odměny při pracovních a životních výročích.

Zaujala Vás tato nabídka? Myslíte si, že jde o práci přesně pro Vás? Tak se mi ozvěte na zobrazit tel. číslo nebo klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a já Vám zavolám zpět. Těším se na Vás.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE