Volné místo ve firmě Česká pošta, s.p.

Doručovatel/ka listovní pěší a motorizovaný

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Blovice
Firma Česká pošta, s.p.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 13.740 – 17.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu určitou 1. 6. 2017 — 31. 5. 2018

O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Co od Vás očekáváme:

Nutný telefonický kontakt předem (po – pá 9:00 až 15:00).
Náplň práce: příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností, uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách, příprava, třídění a doručování propagačního materiálu, výplata poštovních poukázek a důchodů, vyúčtování po návratu na pracoviště (Blovice, nemusí jezdit do Plzně). Pracovní doba od 5:45 do 13:45 hod.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, v případě motorizovaného doručování ŘP sk.B (aktivní řidič).
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění.

  • Rokycany
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. března
  • Rokycany
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Ejpovice
Zveřejněno: 26. března
  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Praha
  • Mištíková Dagmar
Zveřejněno: 25. října

HOBRA - Školník s.r.o., MANDÍK, a.s., All Stars School - mateřská škola a základní škola, s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., DELA Company s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, RUBILIS, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šmídl s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., NAVIJA CZ s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Vladimír Švejnoha, ILV s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Triangle Recruitment CZ s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jiří Marek, Česká spořitelna, a.s., futurel s.r.o., IP Polná s.r.o., STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., AC Jobs, s.r.o., LITE Plzeň o.p.s., LAUTARO logistics s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Markmont, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., MB "Sferinis kinas", odštěpný závod, Alfa JOB CZ s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., Skupina H5, D.S.D. PRAKTIK s.r.o., Retail active s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., VKUS-BUSTAN s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., QMI Centrum prevence, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., RACCOON s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Fakturant / Fakturantka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Dělník / Dělnice, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Lektor / Lektorka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Vzdělávací specialista / specialistka, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Hostomice, okres Beroun, Příbram, Dýšina, Plzeň, Nýřany, Březnice, okres Příbram, Nepomuk, okres Plzeň-jih, Mirošov, okres Rokycany, Příchovice, Přeštice, Útušice, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Rokycany, Ejpovice, Dobřany, okres Plzeň-jih

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Blovice dění doba důchod IT náplň práce pečlivost penzijní připojištění plat pojištění poštovní práce pracoviště pracovní pracovní doba připojištění příspěvek řízení stravenky stres telefon třídění výplata dovolené firemní komunikační kontakt list materiál náplň penzijní PR příjemné případ příprava řidič schopnost schopnosti životní