Skladník

Lokalita Mnichovo Hradiště
Firma JaP - Jacina, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda od 24.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 2. 2019

Co od Vás očekáváme:

KOHO HLEDÁME?
Hledáme šikovného a pečlivého člověka, který bude mít na starosti spolu s kolegou sklad materiálu a hotových výrobků a bude zodpovědný především za jejich příjem a výdej.
Uchazeč by měl mít praxi s prací ve skladu a s obsluhou VZV, znalost skladového hospodářství, aktivní přístup k práci.
Výhodou je znalost obsluhy PC (MS Office a nějakého skladového systému typu SAP, apod.)
Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání a trestní bezúhonnost uchazeče.

CO VÁS ČEKÁ?

  • příjem zboží od dodavatelů, vstupní kontrola a uskladnění materiálu
  • skladová evidence
  • příprava expedic, výdej a expedice zboží a materiálu dle požadavku
  • balení zásilek a jejich předávání přepravním službám
  • práce na 1 (ranní) směnu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení

CO VÁM NABÍZÍME?

  • zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání, příjemné pracovní prostředí a moderní prostředky
  • motivující mzda a možnost finančního i osobního růstu
  • smlouvu na dobu neurčitou, zajímavou práci
  • plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • vzdělávací kurzy a školení

  • Mnichovo Hradiště
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
včerejší
  • Mladá Boleslav
    Benefity:
  • Brno-město
  • Nela Štěříková
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 19. června
  • Olomouc
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • Králův Dvůr
  • Skladník
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Mnichovice, Benešov
  • Lucie Elšíková
Zveřejněno: 15. června
  • Plzeň
  • Sládková Hana
Zveřejněno: 23. září
  • Plzeň
  • Markéta Dvořáková
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 30. června
  • Praha
  • Bravčoková
Zveřejněno: 15. srpna
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Petra Kubistová
Zveřejněno: 28. ledna

Josef Lojek s.r.o., DAKURA, s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., Slemr Spedition s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o., JASTAV, spol. s r.o., Beire s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., ČSAD Střední Čechy , a.s., FYZIO - REHAB, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Šmídl s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., ARAMARK, s.r.o., REST GARDEN s.r.o., GIGA, spol. s r.o., Plastiform s.r.o., KV Final Ralsko s.r.o., Marie Havlová, McDonald`s ČR spol. s r.o., Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456, KANZELSBERGER a.s., Futurum personal s.r.o., Lindex s.r.o., DISPONERO s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Česká spořitelna, a.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., HalfPrice, Manuvia, a. s., organizační složka, CRI ameba.eu, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., CAMPING CITY s.r.o., PRECYS s.r.o., TREVOS, a.s., KAMAX s.r.o., SH Job Partners s.r.o., CRYTUR, spol. s r.o., JISTU recruitment s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Alerta s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Finanční ředitel / ředitelka (CFO), Finanční manažer / manažerka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Manager, Recepční, Manažer / manažerka prodeje, Technik / technička automatizace

Příšovice, Tupadly, okres Mělník, Celá ČR, Mladá Boleslav, Liberec, Turnov, Česká Kamenice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Jičín, Milovice, okres Nymburk, Starý Vestec, Mělník, Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Svijany, Kosmonosy, Ralsko, Řepov, Paceřice, Český Dub

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ benefit benefity den EU evidence hledám IT kurz kurzy měsíc možnost mzda na dobu neurčitou náplň práce oblečení Office plán práce pracovní pracovní prostředí pracovní smlouva prostředí růst sklad smlouva společnost společnosti stabilní školení uchazeč výhody vzdělávací kurzy zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaměstnání znalost finanční kontrola kov materiál na dobu náplň odpovědný osobní PC PR příjemné příjemné pracovní prostředí příprava přístup systém vybavení vzdělávací kurz zájem zaměstnanecké