Strojírenský dělník (m/ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Jílovská 722, Hodkovice nad Mohelkou, 463 42
Zadavatel Manuvia Praha (Manuvia FairJob s.r.o.)
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha strojů
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 32.000 – 36.000 Kč

TENNECO, HODKOVICE NAD MOHELKOU - Americká společnost se zastoupením po celém světě. Podnik se zabývá výrobou výfukových systémů (výfuků a tlumičů) pro bezpečnější jízdu, čistší a tišší provoz.

Náplň práce:

  • Montážní práce, obsluha výrobních linek
  • Evidence výroby
  • Provádění kontroly výrobků

Co od Vás očekáváme:

  •  Manuální zručnost
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Zkušenost s prací ve výrobě (automobilový průmysl) výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Ubytování zdarma  na ubytovně v Liberci, vzdálenost 16 km, dvoulůžkové pokoje, wifi, kuch kout a soc.zařízení společné pro 6 osob (byt)
  • Záloha každý týden 1.000,- Kč
  • Dovolená 20 dní
  • Příspěvek na dopravu od 2500 Kč do 3500 Kč

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Trainee program – první práce pro absolventy

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

auto automobil dělník den dění dovolená evidence hlavní Hodkovice Hodkovice nad Mohelkou mobil Most nad Mohelkou náplň práce podnik práce pracovní pracovní poměr příspěvek řízení samostatnost společnost týden ubytování zdarma Zruč automobilový průmysl dar kontroly kov náplň obsluha poměr PR průmysl stroj systém výrobní výroby zkušenost