- Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
- Vhodné také pro absolventy

Jsme marketingová agentura se zaměřením na nábor zaměstnanců a pomáháme firmám s oslovením šikovných uchazečů. Oslovíme každého, od potápěče až po astronauta. A určitě najdeme i ty správné zájemce na souši, kteří stojí nohama pevně na zemi. U nás vždy víte s kým budete pracovat. Pokud Vám chybí nějaké informace, rádi Vám poradíme. Pojďte do toho s námi!
Informace o společnosti SEtronic
Víc než 20 let spolupracujeme se společností T-Mobile na provozu partnerských prodejen. Aktuálně provozujeme prodejny v Jičíně, Litomyšli, Boskovicích a v Ústí nad Orlicí. Baví nás svět technologií i péče o naše zákazníky.
Jste-li stejně naladěni a rádi zákazníkům vykouzlíte úsměv na tváři, pojďte s námi! Hledáme nadšence, kteří mají rádi život v pohybu a jejich největší radostí je pocit, že ta zelená čísla ve výsledcích nejsou jen náhoda, ale dobře odvedená práce.
• Poskytování té nejlepší péče našim zákazníkům, aby se u nás cítili jako v bavlnce.
• Prodej i optimalizace hlasových a datových služeb novým i stávajícím zákazníkům.
• Společně s dalšími členy týmu se budete motivovat, posouvat hranice a rozvíjet se.
• Vaše nápady a podněty nebudeme brát na lehkou váhu, dáme vám prostor pro zkvalitnění prostředí i služeb.
• Jste soutěživí a rádi se posouváte vpřed.
• Máte obchodního ducha a baví vás prodej.
• Ve vypjatých situacích umíte zachovat chladnou hlavu.
• Máte příjemné vystupování a umíte vyjít s ostatními v týmu.
• Každý den se chcete učit něco nového.
• Můžete být absolvent i zkušený prodejce.
• Za benefit považujeme nadšení pro technologie i jejich znalost.
• Průměrná mzda našich zaměstnanců je 35 000 Kč, ti nejlepší však dosáhnou až na 50 000 Kč měsíčně, a ani to nemusí být strop.
• Našim zaměstnancům poskytujeme příjemné a přátelské pracovní prostředí.
• Kromě mzdy vás čekají také zábavné soutěže o lákavé ceny.
• A ke mzdě můžete využívat i zaměstnaneckých benefitů.
Oslovili jsme vás? Rádi vás poznáme! Zašlete nám svůj životopis, pečlivě si ho prostudujeme, vyhodnotíme a do týdne se vám ozveme.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.