Volné místo ve firmě ProfesKontakt, s.r.o.

⭕ Mistr výroby - potravinářství

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Firma ProfesKontakt, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Potravinářství a krmivářství, Mistr / Mistrová, Plánovač / plánovačka výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský technolog / technoložka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč

O nás

ProfesKontakt, s.r.o.

Jsme česká personální a poradenská agentura a specializujeme se na výběr zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o práci i stávajícího personálu, outsourcing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé ČR. Pro naše mezinárodní klienty obsazujeme vysoce specializované pracovní pozice i mimo hranice ČR, tj. v PL, HU, A, SK.

Máte zkušenosti z masokombinátu, nebo z potravinářského odvětví a nevadí Vám práce ve dvousměnném provozu?

💠Náplň práce:

  • Budete spolupracovat na tvorbě plánu směn výroby s ohledem na efektivitu
  • Plnit denní plán výroby a jeho vyhodnocení na základě pokynů vedoucího výroby
  • Budete zajišťovat a odpovídat za pravidelné inventury ve svěřeném úseku a za správnost dat
  • Zajišťovat plynulost a návaznost jednotlivých výrobních procesů
  • Aktivně se budete účastnit implementace nových postupů, navrhovat změny organizace pracovníků a chod produkce
  • Budete vyhodnocovat výkonnost a kvalitu práce zaměstnanců ve spolupráci s nadřízeným

💠Co od Vás očekáváme:

  • Min SOU potravinářského oboru
  • Zkušenosti z masného/rybího průmyslu velkou výhodou
  • Ochota pracovat v chladném prostředí cca 0-4 °C,
  • Ochota pracovat na směny - 12ti hodinové- krátký/dlouhý týden.

💠Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stravenkový paušál za každou noční a víkendovou směnu
  • Ve firemní kantýně na Vás čeká dotovaná strava
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost využití zvýhodněného servisu Vašeho soukromého vozidla
  • Nákup zboží v podnikové prodejně
  • Edenred karta

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

AJ Bor den hodnocení IT mistr možnost nadřízený náplň práce nové paušál plán podnik postup práce pracovní pracovník prostředí směny SOU stravenkový paušál týden Týn vedoucí víkend výkon zaměstnanců zkušenosti změny dovolené firemní karta kov náplň obor organizace potravinář potravinářství PR proces procesů prodej průmysl servis výkonnost výrobní výroby zkušenost