Volné místo ve firmě S E T O S spol. s r.o.

Prodejní konzultant/ka - prodejna mobilních telefonů SPACE

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Karlovy Vary
Firma S E T O S spol. s r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 50.000 Kč

O nás

S E T O S spol. s r.o.

Setos je významným distributorem a prodejcem mobilních telefonů, příslušenství, fototechniky a spotřební elektroniky s 21% podílem na trhu mobilních telefonů v České republice. Naše společnost se rozvíjí úměrně růstu trhu, na jehož poptávku se snažíme profesionálně reagovat. Spolu s růstem firmy se zvyšují i nároky na nábor pracovníků a správu lidských zdrojů. Největší hodnotou jsou pro nás lidé, které zaměstnáváme. Každý nový člověk přináší do firmy originální nápady a podněty, které firmu neustále rozvíjí. Jakýkoliv mimořádný výkon rádi oceníme.

O nás

Společnost Setos spol. s. r. o. je významný specializovaný distributor působící na českém trhu již od roku 1992. Setos je lídrem v oblasti distribuce a prodeje mobilních telefonů, příslušenství, fototechniky a navigací s 21% podílem na trhu mobilních telefonů. Společnost provozuje největší nezávislou síť maloobchodních prodejen mobilních telefonů v ČR pod značkou SPACE (31 prodejen) a 7 oficiálních značkových prodejen SAMSUNG.

Náplň práce:

  • Prodej zboží a služeb
  • Pomoc s výběrem produktů a služeb vhodných pro zákazníka
  • Administrativa spojená s chodem prodejny
  • Práce s hotovostí

Co od Vás očekáváme:

  • Příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost a bezdlužnost
  • Samostatnost, flexibilita
  • Znalost práce na PC

Vhodné i pro absolventy.

Nástup IHNED.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání v jedné z prestižních prodejen největšího specialisty na mobilní telefony
  • Zázemí stabilní české společnosti s přátelskou atmosférou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Mobilní telefon + služební SIM
  • Výhodné volání i pro rodinné příslušníky
  • Zaměstnanecké slevy
  • Možnost koupě zboží na splátky bez úroku
  • Firemní akce
  • Multisport kartu
  • Produktová školení, důkladné počáteční zaškolení

Benefity

  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí