Volné místo ve firmě TRANSFER International Staff

Práce pro silné muže- pracovník zinkovny- 200,-Kč/hod- možnost ubytování- týdenní zálohy 3.000,-Kč

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Lokalita Jindřichův Hradec
Zadavatel TRANSFER International Staff s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 36.000 Kč

O nás

TRANSFER International Staff s.r.o.

TRANSFER International Staff je rakouská společnost, která má více než 24 roční zkušenosti na trhu práce. Momentálně zaměstnáváme více jako 3 000 lidí.

Požadujeme
fyzická zdatnost
dobrý zdravotní stav
ochota pracovat ve 3 směnném provoze( včetně soboty)

Nabídka
200,–Kč/hod
10% noční příplatek, 25% přesčas, 10% příplatek o víkendu
smlouva na DPČ
stabilní zaměstnání
možnost týdenních záloh ve výši 3.000,–Kč
možnost dotovaného ubytování ve firemní ubytovně
stravování ve firmě/ doplatek pouhých 40,–Kč/denně

Pracovní náplň
manipulace s ocelovými výrobky
příprava materiálu + kontrola pozinkovaného povlaku
balení pozinkovaného dílu