Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Brousím, Brousíš, Brousíme (24 - 27 000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Hradec Králové
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 27.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce.

Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co Vám můžeme nabídnout:

Máte zkušenosti ze strojírenského průmyslu a pracovat na dvě směny považujete za perfektní volbu? Chcete mít o víkendech možnost si dát nohy nahoru a mít čas sami pro sebe? Manuální práce Vás baví a víte, že máte co nabídnout? Podle technické dokumentace byste dokázali sestavit pomalu i letadlo? :o) Nebo jen hledáte pozici, kde můžete perfektně nastartovat kariéru? V tom případě se nebojte zaslat životopis právě k nám! Mezinárodní strojírenská společnost hledá novou posilu na pozici: BROUSÍM, BROUSÍŠ, BROUSÍME (24 - 27 000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Broušení a leštění nerezového materiálu
  • Práce s technickou dokumentací - zaučíme :)
  • Kontrola a příprava materiálu
  • Dodržování pořádku na pracovišti
  • Týmová spolupráce

CO POŽADUJEME?

  • Ochotu pracovat na 2 směny
  • Průměrnou fyzickou zdatnost
  • Orientace ve výkresové dokumentaci - VÝHODOU
  • Praxe s bruskou - VÝHODOU

CO NABÍZÍME?

  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené a k tomu volné víkendy
  • Zajištění pitného režimu na pracovišti
  • Chutné závodní stravování
  • Zapůjčení chladící techniky a grilu pro Vaší párty :)
  • Práce vhodná pro muže i ženy
  • nástup ihned

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování