Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor (m/ž) na ranní směnu - BRNO

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Hrubá mzda 22.000 – 24.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

Firma s  dlouholetou tradicí a silným zázemím, hledá na jednosměnný provoz nového kolegu nebo kolegyni.
Jedná se o čisté a tiché pracovní prostředí. Nástup je možný ihned a to přímo do KMENE firmy (stabilita a jistota zaměstnání).

Náplň práce:

  • testování základních desek u notebooků
  • schopnost práce dle zadané postupu
  • zadávání dat do systému
  • spolupráce s ostatními kolegy

Co od Vás očekáváme:

  • zájem o oblast elektra
  • orientace v PC
  • případné skládání komponentů nebo PC výhodou
  • dobrý zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jednosměnný provoz
  • PONDĚLÍ – PÁTEK: 7:00 –15:45 nebo 6:30 – 15:15
  • nástupní mzdu 22.000kč (po zaučení navýšení až 24.000Kč)
  • nástup přímo do kmene společnosti
  • kvalitní zaškolení na pozici
  • možnost profesního růstu
  • 25 dnů dovolené
  • stravenkový paušál v hodnotě 55 Kč/směna
  • narozeninové poukázky
  • jazykové kurzy, sportovní aktivity v místě výkonu práce

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí